Posts

Pepper & amp; sól

Na jesień / zima 2015/16, to jest klasyczny - przynajmniej jeśli chodzi o wzór: Tweed we wszystkich wariantach obserwowano u Lena Hoschek, Lacoste i Prada

lacoste_00060h

Vanessa Moody na wybiegu dla Lacoste H / W 2015/16 w Nowym Jorku
©
Gianni Pucci / Indigitalimages.com

W Tweed normalnie myśleć o dwie rzeczy: garnitury klasyczne Chanel i angielskie szlacheckich. Na jesień / zima 2015/16 będziemy myśleć o jednym z najważniejszych trendów w Tweed, ponieważ tkanka zaobserwowano we wszystkich najważniejszych pokazach z Nowego Jorku do Paryża, a także we wszystkich wersjach - w jodełkę do pieprzu & Sól.  

Oczywiście, modele nosiły Chanel Tweed, czy jako strój zmianowym lub płaszcz. Ale jak przybysze Tweed 3.1 Phillip Lim, Roksanda Illincic lub Mary Katrantzou wykazała materiał. Preferowany kolor szary był tutaj, podobnie jak w połączeniu z typowym jesienne kolory jako kolor trendu 2015 Marsalarot lub knalligeren odcieniach jak różowe lub pomarańczowo.  

Jak mogę połączyć Tweed?  

Najprostszym sposobem, aby zachować kawałek blezer tweed lub kurtkę jak przeprowadzka do swojej garderoby. Projektanci takich jak Donna Karan, Giorgio Armani i Ducha Świętego pokazał tweed suit jako żeńską wersję z rozszerzoną spodni. Kto chce być moda odważniejsza kombinert spódnicę tweed w postaci ołówka do krzykliwych swetrów w winie czerwonym lub pomarańczowym.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =