Posts

Wreszcie na: zbieranie Kenzo x H & K

Wspólny zbiór Kenzo x H&M jest już dostępna. Mogliśmy w H&M-showroom już dostać ekskluzywny spojrzeć na projekt z góry - i wybrali nasze ulubione

Kenzo x H&M: Prominent zajęte kampanii

Nazwa może wydawać się obca, ale praca Jean-Paul Goudes będzie wiedział wiele fashionistas. Ostatnio, fotograf wywołał poruszenie, gdy usiadł Kim Kardashian nago minusem dla magazynu papieru w scenie. Teraz ma Jean-Paul Goude kolekcja projektanta od Kenzo x wys&M zakłada się, że od teraz
online w wybranym H&sklepy M jest dostępny. 

Do kampanii, fotograf mody sfotografował siedem inspirujących ludzi: społecznie zaangażowany supermodelką Iman, aktorka i działaczka Rosario Dawson, hip-hop Chance raper, aktorka Chloë Sevigny, muzyk Ryuichi Sakamoto, raper Suboi i działaczy ekologicznych Xiuhtezcatl Martinez. Pierwsze obrazy Iman, możliwy raper i Suboi zobaczyć galerię.

"Wolimy pracować z naszych idoli razem, i Jean-Paul Goude jest jednym z mistrzów. Jego obrazy Kenzo x wys&M są po prostu niesamowite i złapać pozytywna i wolność miłujących charakter kolekcji jest doskonały"Komentarz Carol Lim i Humberto Leon, twórczych dyrektorów Kenzo, wynik współpracy.

 Za-the-Secenes wideo daje pierwsze wrażenie kolekcji i pokazuje, co wygląda spodziewać się w listopadzie. Pełne KENZO x wys&Kampania M jest pokazany z 17 października: 

Kenzo x H&M: Pierwsze spojrzenia są tam!

B&M i Kenzo ujawnili pierwsze trzy stroje ich wspólnej współpracy, który będzie dostępny od 3 listopada 2016: Obrazy lookbook zostali zastrzeleni z różnych artystów i młodych twórców, którzy jednocześnie referencje KENZO x wys&kolekcja M są. Obejmują one Nowy Jork studenta i działacza Amy Sall, New York, poeta i artysta DJ Juliana Huxtable, London wizażystka Isamaya Ffrench i Oko Ebombo, muzyk i performer z Paryża. Nasze pierwsze wrażenie w trzech słowach? Silne grafiki, kolory i wiele osobowości!

Kenzo x H&M: 03 listopad 2016

Dynamiczny i zabawny paryski dom mody Kenzo jest nowym partnerem na następny gość współpracy projektanta H&M. Kenzo jest znany ze swojego charakterystycznego i młodzieńczy styl i to globalna kultura moda. Carol Lim i Humberto Leon, dwóch dyrektorów kreatywnych etykiety, chcesz tego ducha do H&M przynieść i rozwijać giganta moda damska, męska i akcesoria kolekcję. 

Kenzo x H&M: Carol Lim i Humberto Leon

Od wejścia z dwóch projektantów w domu mody w 2011 roku, Carol Lim i Humberto Leon mają własne priorytety mody zdefiniowane z kolekcji pełnych jasnych kolorach i żywe grafiki, które zostaną zaprezentowane na wystawach odwoławcze publicznych, współpracy artystów i kreatywnych kampanii cyfrowych, mają jedną Kenzo otrzymuje nową twarz. Globalne wpływy i tradycje są reinterpretacji i naładowany energią stylów ulicznych. Kultowe kawałki takie jak słynny Tiger Sweter etykiety są ulubieńcami stylu ulicy społeczności.

"Nie możemy czekać, świat Kenzo x wys&M akcji ze wszystkimi. Jest pełen kreatywności, zabawy i pasji do mody"Mówi Ann-Sofie Johansson Creative Advisor w H&M. Carol Lim i Humberto Leon komentarz na Koop następująco: "Dzięki tej współpracy z H&M chcemy myśleć duży, aby przetestować granice oraz osób bliskich wnieść nową energię Kenzo na świecie."

Jesteśmy podekscytowani i czekamy na zimę!

11.03.2016; 10:00


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1