Posts

Stambuł Insider

Błękitny Meczet, Hagia Sofia i pałacu Topkapi każdy znajdzie. Ale tam, gdzie jest najsilniejsza kawa Stambułu, najlepsze widoki na Bosfor lub najfajniejszych sklepów koncepcyjnych? Będziemy wam - ale tylko jeśli nie mów tego! Dla naszego przewodnika poufnych jechaliśmy podczas Mercedes-Benz Fashion Week Stambule z blogera Ferhan Talib, projektant Meric Kukuč i sławna stylistka ręce Yüce w swoich dzielnicach Karaköy, Cihangir i Nisantasi

Dzielnice

Karakoy-illu-150x150

©
Nadine Baur

Karaköy

Karaköy znajduje się na północnej stronie Złotego Rogu, gdzie Bosfor i Morze Marmara spotkać. Zabytkiem jest Galata Tower - dawniej dzielnica była notabene Galata. Dziś w Karaköy pulsuje fajne życie miasta. Koncepcja sklepów, galerii sztuki i kawiarnie wyrastają z ziemi, przez wiele krętych uliczek, które wiatr w górę iw dół przez Dzielnicy Karaköy zachowała wiejski charakter. 

Cihangir-illu-150x150

©
Nadine Baur

Cihangir

Co Prenzlauer Berg Berlin jest Cihangir Stambuł. Mieszkańcy pagórkowatym obszarze około Karaköy wyraźnie mają tendencję do bio - i wydaje się, że zawsze, gdyż najstarsza wegańskie lody sklep posiada tu już od pół wieku. Aktor i kreatywny wyciągnąć tutaj, to wiąże się zrelaksowany i kosmopolityczny do. Powyżej Cihangir jest Plac Taksim. Tutaj nostalgiczny tramwaj biegnie główną ulicę handlową iw dół nazwą ulicy Istiklal.

nisantasi_illu-150x150

©
Nadine Baur

Nişantaşı

Shop till you drop! Nişantaşı wyjdzie z najcenniejszych butików miasta i centrum handlowego z międzynarodowymi i tureckich luksusowych marek. Niemniej jednak, można znaleźć tutaj jeden lub drugi ciche miejsca - na przykład The House Cafe Corner, który kryje się cichy dziedziniec lub MOC Kawiarnia z najsilniejszych kawę w mieście.

eksperci

meric-Ferhan-hande-portret-kolaż

©
GLAMOUR

Dzięki swoim blogu
Maritsa.co
 To wszystko się zaczęło, teraz ma meric Kucuk (L.)
"Nie jestem podstawowa" założył własną wytwórnię. Ona mieszka w Cihangir i mówi nam, gdzie są, między innymi, najlepsze koktajle - i co "Kumpir" jest.

Turecki bloger Ferhan Talib (Centrum) z
Iconjane w Nisantasi w domu. Mieszka tu z mężem i Pitbull. Nam to również pokazuje ich podkre Karaköy, najlepsze widoki na Bosfor i przeznaczenia premier dla maniaków sneaker. 

stylista gwiazdy Hande Can Yüce (R.) pracował wcześniej dla tureckiej telewizji i wie wszystko o blichtru i przepychu. Dla sklepu internetowego
Lidyana ona już zaprojektowany własną kolekcję. Wielu projektantów są wśród swoich przyjaciół, w tym
Mybestfriends, strój ona nosi w tym obrazie. Nam zabierze cię na wycieczkę "ich" Dzielnicy Nisantasi i ujawnia, gdzie einkleidet swoich klientów.  


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − = 26