Posts

Większość z Meghan Markle style – oraz sprawdzić księżniczki

"Garnitury"Meghan Markle -gwiazdkowe wydaje się być na dobrej drodze do stania się obok Brytyjska księżniczka. Pogłoski o ślubie z Prinz Harry'ego w każdym razie być głośniejsze. Wystarczający powód do podjęcia pięknej aktorki jeszcze bliżej: 20 najlepszych wygląd Meghan Markle plus ostatecznymi księżniczki sprawdzenia

Meghan Markle jest nowy to-girl w sezonie, po tym wszystkim ona złapany najbardziej rozchwytywanych licencjat na świecie: Książę Harry! Po bikini i bieliźnie modeli piękne kobiety Amerykanin jest czasami to wybór, który mógłby zadowolić angielską rodzinę królewską - relacja została jednak już oficjalnie potwierdzone przez Pałac Buckingham! Przyjrzeliśmy się "Garnitury"- czasy aktorka dokładniej przeglądane i sprawdzane pod kątem typowych właściwości księżniczki.

1. Ma zadatki na ikonę stylu

W naszej galerii znajdziesz najlepsze spojrzenia Meghan w ostatnich latach. Ona jest nie tylko piękny, ale także dowodzi, poczucie stylu w prawie każdym przypadku. Single do-do: Długość spódnicy może być dla królewskiej etykiecie rodziny królewskiej od czasu do czasu zbyt krótki. Ale kto wie, może jedna porcja przynosi "seksowny" w Pałacu Buckingham!

2. Ona jest feministką

Z zaledwie pięciu lat Meghan napisał list z reklamacją o reklamie telewizyjnej do ówczesnego Pierwsza Dama Hillary Clinton. Reklama sugeruje, że kobiety należące do kuchni i znalazł kleine Meghan nie jest dobra. Po jej skargi, reklama TV zmienił sposób i zwrócił emanzipierteres wizerunku współczesnej kobiety. Idź Meghan!

3. Ona jest wzorem do naśladowania

Jej ojciec ma holenderskie korzenie i irlandzkie (zazdrościmy im te słodkie piegi!) I jej matka jest African American. Meghan jest więc wzorem dla wielu młodych kobiet są mieszane pochodzenie.
"Dowiedziałem się, że jest to wspaniała rzecz rozpoznać skąd jesteś! Jestem dumny, że tak wiele korzeni."

4. Jest to zwykły reflektor

miała do czynienia z burzliwego świata na czerwonym dywanie w bardzo młodym wieku, bo jej ojcem jest reżyser i zdobywca nagrody Emmy Thomas W. Markle. Od jej roli Rachel Zane w serialu "Garnitury" należy do A-List Hollywood, występów publicznych była tak umiejętnie pokonać.

5. Studiowała politykę

Po ukończeniu kolegium Meghan studiował stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Northwestern i pracował m.in. w Ambasadzie USA w Buenos Aires. odwiedzić polityczną strukturę, dyplomacji i głowy państwa? Meghan nie ma problemu.

6. To jest zaangażowana w dobrej sprawie

Megan Markle zobowiązuje się do różnych organizacji charytatywnych i jest ambasadorem organizacji charytatywnej World Vision, szkoły w Rwandzie dostarczonej świeżą wodą pitną. Harry nawiasem mówiąc, jest zobowiązana do ochrony słoni, bo są jego ulubione zwierzęta. Dlaczego Meghan ostatnio noszenie bransoletki ze srebrnymi słonia ...

Wnioski:

Meghan Markle wyraźnie ma rzeczy do księżniczki. Jedyną rzeczą jest to królowa prawdopodobnie nie podoba: Meghan był żonaty kiedyś. W 2011 roku wyszła za mąż Trevor Engelson małżeństwo skończyło się w sierpniu 2013. Ale przecież żyjemy w 21 wieku tak wiele księżniczek potencjału masz jeszcze przymknąć oko, prawda?!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 3 =