Posts

Idealne Flatlay

Aby ustawić mody i akcesoriów na blogu lub konto Instagram doskonale w scenie, fotografując ją najlepiej jak chłodnym Flatlay - ułożona starannie układanie wzoru. Dokładnie tak, jak to działa, możemy powiedzieć, tu - w tym instrukcji wideo i kilka dodatkowych wskazówek dla inscenizacji

1. idealny Flatlay: Prawo powierzchnia

Czy marmur, arkusze pastelowych kolorach ręczników papierowych lub arkuszach - dnie lub tło stanowi podstawę każdego Flatlays i powinna być dobrana w zależności od tematu i kolorystyki. Szczególnie faliste drapowane tkaniny są idealne, ponieważ wytwarzają one piękną głębię obrazu.

 

1.Mint i wzmacniacz, Berry

©
GLAMOUR / Svea Werner

drugi Idealne Flatlay: Dopasowanie tła

Kamienie, piasek, liście: Kto chce się bawić w jego Flatlay z jeszcze większą moc i efekty 3-D, najlepiej nadaje się do drugiego tle.

 

2.Mint i wzmacniacz, Berry

©
GLAMOUR / Svea Werner

3. idealny Flatlay: prawo produkty

Przez konsekwentne aktorstwa Flatlay wybór scenie ustawionej w odzieży i akcesoriów jest bardzo ważna. Zalecana zarówno tematycznie i kolor harmonizuje z pod- i tła. Aby piaskowej powierzchni i liści palmowych niebieskie bikini wygląda tak z logiczne, niż srebrny brokat wysokim obcasie.

3.Mint i wzmacniacz, Berry

©
GLAMOUR / Svea Werner

 

4. idealna Flatlay: Wybrany inscenizacja

Każdy Idealne Flatlay wymaga klucza kawałek, do którego zwraca się uwagę - pozostałe umieszczone produkty, które wspierają go bez ukraść show. Czy to w Flatlay zatem przede wszystkim fajne okulary nie powinny one Trump z ogromnym bukietem kwiatów, ale r miłość delikatne dodatki, takie jak breloki pary lub małych butelek paznokci lakier do nich.

 

4.Mint i wzmacniacz, Berry

©
GLAMOUR / Svea Werner

5. idealny Flatlay: Ostateczna zdjęcia

W najpiękniejszych i najbardziej naturalnych Flatlays wygląd, jeżeli produkty te są nieznacznie wyciąć podczas robienia zdjęć. Z pomocą aplikacji do edycji zdjęć, takich jak Snapseed VSCO lub można potem jeszcze pracujących na jasność, ostrość i nasycenie.

6.Mint i wzmacniacz, Berry

©
GLAMOUR / Svea Werner

I tu jest przydatny samouczek wideo na ten temat Flatlay:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 44 = 53