Posts

Erdem x H & M: wspólny zbiór jest piękny

W dniu 2 listopada 2017 H przynosi&M wspólny zbiór Erdem zewnątrz. Obecnie opublikowany lookbook pokazuje, co nas czeka: Dark-romantic style z wielu kwiatowymi nadrukami i dobrym szczyptą "angielszczyzny", Jak na razie znana: Ceny poszczególnych elementów kolekcji

Zaktualizowano 12 października 2017

Do produkcji Lookbooks ich wspólnej kolekcji mają brytyjską wytwórnię Erdem i H&M znany fotograf Michal Pudelka zobowiązany: "Do zbierania Chciałem stworzyć książkę wygląd ze szczególnym akcentem. Uwielbiam dodać zaskakujące elementy i surrealizmu, a także informacje, które podkreślają atmosferę"To wyjaśnia swoją koncepcję. Wynikiem są obrazy, które oddają mroczną romantyczną atmosferę kolekcji doskonale i dzięki wybranym miejscu - brytyjski kraj - nawet prawo kreska "angielszczyzny" sprayu.

Erdem x H&M: Ceny

Równolegle do tych obrazów ma lookbook H&M, ceny dla elementów kolekcji ogłoszono: Akcesoria (jak skarpety, szale, broszki) zaczynają się od około 30 euro, bluzki, spodnie, spódnice i żakiety są uszeregowane od 50 do 180 euro. Najdroższa część kolekcji jest sukienka maxi z czarną koronką, która kosztuje 300 euro.

Zaktualizowano 22 września 2017

Wreszcie! B&M przedstawia pierwszą część wspólną kolekcję brytyjskiego projektanta Erdem, który będzie dostępny od 2 listopada 2017th Co to jest? Na koncie Instagram H&M ma dziś napisali czarny, kostek sukienkę wykonaną z żakardowej serek, wstążki i delikatnym kwiatowym wzorem, który wygląda naprawdę z klasą! Są pisał etykietę: "Mogliśmy spędzić godziny uroczy #ERDEMxH&Zobacz M-przebiśniegi żakardowe szatę i będzie nadal znaleźć nowe szczegóły, które kochamy." Dotyczy nas tak samo!

Wiadomości z dnia 13 lipca 2017 roku

B&M będzie współpracować z Erdem! Ponieważ etykieta mody ogłoszone w dniu 13 lipca 2017 roku projektant z siedzibą w Londynie jest najnowszym partnerem współpracy Szwecji. Ponadto, H ma&M z wizjonerski reżyser Baz Luhrmann, który pracował pokazuje nam pierwszą zapowiedź w swoim filmie. On przyniesie swój unikalny styl narracji kolekcję do życia. "Moda to nie tylko ubrania dla mnie, jest to forma ekspresji, ruchem sztuka, która stoi za siebie. Liczę na współpracę z Erdem i H&M, aby opowiedzieć historię tej wyjątkowej kolekcji"Baz Luhrmann mówi w oświadczeniu H&M. W wideo, podgląd kwiatowe sukienki, płaszcze i garnitury lamparta można już zobaczyć w stylu piżamę.

B&M x Erdem: Tutaj można obejrzeć film Baza Luhrmanna

B&M x Erdem: 2 listopad, 2017

Zbiór będzie wynosić od 2 listopada 2017 atomem H&jak również jego sklepach M online w hm.com dostępne. Szczególna cecha: oprócz całej nowej kolekcji dla kobiet projektuje Erdem po raz pierwszy w historii kolekcji męskiej dla wszystkich fashionistos tam. Erdem słynie z fantastycznych i onirycznej sukienki koronkowe. W swoich projektach, projektant łączy odniesienia historyczne i osobiste historie. Wśród najbardziej znanych fanów projektanta mody m.in. Kate Middleton, Keira Knightley i Alexa Chung. H&M pamięta Erdem na projekt tematów niektóre z jego najbardziej znanych zbiorów i ich reinterpretacji. Gra z materiałów drukarskich i kunsztu, dla których jest on znany.

B&M: Wszystko poprzedni projektant w przeglądzie

B&M i Designers

Kenzo, kolekcja, H & M, Moda, Moda, kampanii

Kenzo kształty, H & m, mody, manekiny, Moda

Kenzo, zbieranie, H i K, mody, skały, wzór tygrysa

Kenzo, zbieranie, H i K, mody, fragment

Kenzo, zbieranie, H i K, mody, skały

Kenzo H & m, kształty, kwiaty

Kenzo H & m, zbieranie

Kenzo H & m, zbieranie

Kenzo H & m, wieszak, wzór tygrysa

Kenzo H & m, strój

Kenzo H & m, tygrysa kieszeń

Kenzo, H & M, torba, niebieski,

Kenzo H & m, wzór tygrysa, różowy, Hanschuhe, buty

Kenzo H & m, Latzkleid

Kenzo H & m, Latzkleid, szczegóły, tygrysa

Kenzo_H i wzmacniacz; M_Kleid_Wendekleid

Kenzo, H & amp; M, obracając strój, Orange, Pantera

Kenzo H & m, kurtka, niebieski, zielony

Kenzo, H6M, kolekcja, bluzy, sweter, Orange, Latzkleid

Kenzo H & m, Czarny materiał

Kenzo, H & amp; M, buty, książki, moda

Kenzo H & m, Cap Zebra

kenzo-HM9

kenzo-HM8

kenzo-HM7

kenzo-HM6

kenzo-hm5

kenzo-HM4

kenzo-hm3

kenzo-HM2

kenzo-HM1

iman-H i M-kampanii

Kenzo-H i M-kampanii

Kenzo raper-h-m-kampania

h i m-Kenzo 2016 look_book_kenzo_x_h_m_isamaya_french

h i m-Kenzo 2016 look_book_kenzo_x_h_m

h i m-Kenzo 2016 look_book_kenzo_x_h_m_oko_ebombo

kenzoxhm_portrait_carollim_humbertoleon-annsofiejohansson_1

Balmain dla H & m

Alexander Wang

Isabel Marant

Martin Margiela

1072_mickey_l_x_22_gallery_large_portrait_scale

campaign_9

LanvinH i wzmacniacz, M106961657

sonia-rykiel_93537252

JimmyChoo

Matthew

266126_gallery_large_portrait_scale

cavalli_campaign3_highres

ViktorRolfH i wzmacniacz; M72288124

Stellawenn336390

KarlLagerfeldH i wzmacniacz; Mwenn119906

"Jestem tak zadowolony z H&praca M i odkryć moją pracę na zupełnie nowy poziom. Obejmuje kolekcję dla mężczyzn - doświadczenia pierwszego czasu dla mnie. I to jest bardzo ekscytujące pracować z Baz Luhrmann, jednego z najważniejszych gawędziarzy naszych czasów", Erdem jest w komunikacie H&M cytowane. Sama informacja prasowa jest w rzeczywistości już typowy Erdem wygląd i zaprojektowane: kolorowe kwiaty w kolorze czerwonym, różowym, zielonym i niebieskim na czarnym tle - druku, to na pewno także w kolekcji dla H&M znajdzie.

13 lipca 2017, 16:40


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 62 = 68