Posts

Cali do Münschenglublach cali do

Cara Delevingne to nowa twarz dla "Gdziekolwiek jesteś"Kampanii Topshop na Zalando. W teledysku ona ogłasza, w których miastach Zalando dostaw Topshop - na przykład po Münschenglublach. Nie wiesz? O tak! GLAMOUR pokazuje wyłącznie film z kampanii - śmiech gwarantowany!

Czy w Schwarzwaldzie lub w Korschenbroich Zalando przynosi Topshop do najbardziej odległych zakątków. W kwietniu 2015, wspólna kampania Topshop w Zalando zaczyna nazwie "Gdziekolwiek jesteś" - z nikim innym niż supermodelki Cara Delevingne jako twarz.  

Topshop w Zalando

Który ma jednak tak łatwo mówić w załączonym filmie swoje problemy, nazwiska niemieckich miast. Cóż, przyznaję: Garmisch-Partenkirchen, Kaiserslautern lub - dokładnie! - sound Mönchengladbach dla non-native speakerów nieco nieporęczne. Jesteśmy zadowoleni, że tak czy inaczej jest również Zalando Topshop (wysyłka jest za darmo!) Do nas. 

Cara Delevingne w Topshop

W kampanii Cara Delevingne nosi najnowsze style, jak gdyby właśnie wynikły z jej szafie: ten kombinezon khaki, skórzaną kurtkę z frędzlami lub małej czarnej. został nakręcony nadchodzącą kampanię przez Gordona von Steiner, z stylings przybyli Kate Phelan, dyrektor kreatywny w Topshop. 

16 kwietnia 2015, 07:35


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =