Posts

obudowane

Kawałek Cara Delevingnes chłodnym stylu może wkrótce pozostać w naszej podajniku szafy: Model został zaprojektowany teraz swoją własną kolekcję dla DKNY - co jest również nadal przystępne

Cara Delevingne DKNY

Cara Delevingne jest teraz dostępna także dla zacieśnienia
©
Getty Images

Cara Delevingne dostaje pod projektanta. Dla DKNY model ma teraz kolekcję kapsułki o nazwie "Cara x DKNY" zaprojektowane. Składa się z 15 części, kombinezon na ukochanych Cara Czapki się do przytulnej kurtkę.  

Rdzeń jednak crop top, w zależności od modelu, jak to ogłosił w komunikacie prasowym DKNY: "Tak, że wszystko zaczyna", nie istnieją zasady stylizacji, jednakże: "W mojej kolekcji nie ma wygląd, tylko możliwości. Uwielbiam łączyć moje role w warstwowej wygląd ponownie i ponownie"Ujawnia Cara. Przez rok pracowała z DKNY do swojej kolekcji: "Zespół zachęcił mnie zawsze przynieść mój osobisty styl i moje pomysły. Nasze synergie zyskały coraz bardziej w miarę upływu czasu i hej presto - mieliśmy zaprojektował pierwszy kombinezon!"

Cara x DKNY od 69 €

Ci, którzy chcą Stück Cara zadzwonić własną rękę, może to zrobić od 15 października 2014 roku: Od tej pory kolekcja jest dostępna. To oni zrezygnować dkny.com, w wybranych sklepach DKNY, na stylebop.com w Apropos Klaus Ritzenhofer oraz w najlepszych sklepach Karstadt. Wycenione zaczyna się od 69 euro za czapka lub Top Crop, najdroższe jest to 609 euro za skórzaną kurtkę. Odpowiedni hashtag do kolekcji znajdują się również: On jest # CaraD4DKNY.

06 września, 11:45


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5