Posts

Te okulary pasowały do ​​kształtu twarzy

Szklanki były kiedyś bardziej jako zło konieczne, ale wzrosły w ostatnich latach stał się popularnym trendem akcesorium. Tak jak poprzednio, w szczególności stawu biodrowego: Szkła z ramkami cienkiego metalu, szkła okrągłym lub w kształcie kropli aviatora. Pokażemy nowe modele ze sklepów internetowych - i powiedzieć, które okulary do której kształt czoła mecze

Prawdziwe pomocy wizualnych lub tylko szyba? Brak okularów materia zabawa do dekoracji do twarzy i dodać ostatnie poprawki do wyglądu. Ale co okulary faktycznie pasuje której twarz?

Okrągła twarz: okulary kwadratowych

cechy: Dla okrągłej twarzy wszystkie części twarzy są równomiernie kształcie. Policzki i czoło są o tej samej szerokości, podbródek jest okrągła, wszystko sprawia wrażenie miękkiego.

Te okulary są odpowiednie dla okrągłej twarzy:

Kto ma dość okrągłą twarz powinien wybrać ramkę, która rozciąga się na twarz i sprawia węższe. Można to zrobić najlepiej z kwadratowymi okularami. Idealny są wąskie prostokątne okulary. Rama powinna być dość cienka lub asymetryczny. Modele bez oprawek są również dobrą alternatywą.

Plac twarz: okrągłe okulary

cechy: Zgodnie z kwadratem powierzchnia jest przeznaczona do twarzy, są jednakowo szeroko utworzone w czole, na policzkach i podbródku żuchwa wymowy. Ogólnie rzecz biorąc, kwadratowa twarz wygląda raczej płaskie.

Te okulary są odpowiednie dla kwadratowej twarzy:

Kto ma dość kanciasty twarz, należy odwołać się do ramki okularów sprawia, że ​​to działa na ogół łagodniejsze. Tutaj znajduje się okrągły lub owalny kształt. Również okulary Aviator lub modele w stylu cat-eye pasuje kwadratową twarz. I dokładne bez oprawek okularów ramki poddane surowe cechy twarzy miękkie.

Owal twarzy: okrągłe, prostokątne, ekstrawaganckie okulary

cechy: Owalne twarze zrównoważonego, harmonijnego proporcje, broda i czoło są wąskie, policzki czyt. Owalu twarzy jest około dwa razy dłużej niż szerokości. Czy zdarza Ci się jeszcze raz? Gratulacje, masz "optymalny" Kształt twarzy!

Szkła te są odpowiednie do owalu twarzy:

zmieścić prawie wszystkie okulary tworzy owalną twarz. Zagraj z akcentami: obramowanej spektakl przynosi więcej "twardość", Okulary okrągłe uczynić bardziej miękki wygląd. Zapraszam do eksperymentowania, owal twarzy może wytrzymać nawet ekstrawagancki modelu okularowej.

Twarzy w kształcie serca: okrągłe lub owalne okulary

cechy: Typowe dla twarzy w kształcie serca, z szerokim czołem, wyraźne kości policzkowe i wąskie, dość ostro podbródka.

Te okulary są odpowiednie dla twarzy w kształcie serca:

Kto ma twarz w kształcie serca, należy odwołać się do wersji, która opuszcza czoło i wąski podbródek wyglądają pełniej. Można zrobić to najlepiej, wybierając owalny lub okrągły kształt obiektywu. A prostokątne okulary jest interesujące kontrasty i przynosi dodatkową przewagę w twarz, ale czasami może wydawać się mało męski.

Trapez twarzy: okulary cat styl wzrokowy

cechy: Trapezu kształcie twarzy ma szeroki, silny szczękę i podbródek, czoło i obszar świątyni są dość wąskie.

Te okulary pasują do twarzy trapezowej:

Okulary cat eye style i modele z szerokimi świątyń lub ich wersje są szersze u góry, to kobiety z trapezowej wychodzi najlepiej: dać czołowej i skroniowej grę więcej ciała, a tym samym mają wpływ bilansującego.

Aby znaleźć idealne okulary na twarzy:

Przy zakupie okularów Zasadą jest: Okulary wzór i kształt twarzy powinien być przeciwny, jak to możliwe. Nie jesteś pewien, co masz kształt twarzy? Następnie, aby nasi
Test.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 23 = 29