Posts

Karl Lagerfeld o inspiracji i jego marzenia z dzieciństwa

GLAMOUR redaktor naczelny Andrea Ketterer rozmawiał z Karl Lagerfeld o swoich wzorców, jak znaleźć talent i dlaczego on nie ma skrytkę pocztową

Karl Lagerfeld

"Nie muszę internet, mam szpiegów" ©
Getty Images

GLAMOUR: Czy czasami przesadzają?

Karl Lagerfeld: Co to jest? Och, tak, tak, jestem właściwie tylko. Ale celowych. Nie jestem turystą.

GLAMOUR: A ty czerpiesz inspirację?

Karl Lagerfeld: Nie pytaj mnie o moją inspiracją! Używam mojego mózgu, dużo czytam i wszystko chce wiedzieć wszystko, co potrzebne, zresztą nie było internetu, mam szpiegów wszędzie - ale moją inspiracją, która jest tyglem, a ja nie chcę analizować.

GLAMOUR: Czy są ludzie, zazdrościsz?

Karl Lagerfeld: muzycy, którzy mogliby zabić wprost. Kocham muzykę. W każdym z mojego domu to skrzydło dla moich gości, tak grają. Jestem bezdarny, chciałem nauczyć się gry na fortepianie, gdy miałem pięć lat, ale po roku nauki pracował matkę pokrywkę na dłoniach i powiedział: "Nie masz talent, idź rysować" - i miała rację! (Drugi Diet Coke jest podawane w szklance kielich, którego dał sygnał do tego? On dał żadnego znaku).

GLAMOUR: Czy stać czego marzył jako dziecko?

Karl Lagerfeld: Robię dokładnie to, co chciałem, chciałem, aby stać się legendą. To trochę dziecinne, prawda?

GLAMOUR: Tak. Nie. Trudne. Jak trafisz na ten temat? Czy za wzór do naśladowania?

Karl Lagerfeld: Model rola? Nie, jako dziecko w kraju, jak było wtedy, jak nie miała precedensu. Później, kiedy udał się do Paryża było Dior. Ale faktycznie ja zawsze marzyłam o innej porze. Z 18. wieku, kiedy nosili sproszkowany włosy, robię tak dobrze - moje włosy są naprawdę nie tak białe, ale sproszkowane.

GLAMOUR: Czy jesteś nostalgiczny?

Karl Lagerfeld: Nie powiedziałbym tego. Ale wciąż Książki z obrazkami "Małe Molle i zielony ekran" i meble z mojego dzieciństwa, biurka, na przykład, gdzie nauczył się rysować i łóżka w czasie, oba są w moim pokoju gościnnym, łóżko jest zbyt mała do spania, ale są dobre wspomnienia z nim związane, a piękne, osłonięte dzieciństwa. To jest jak kreska ... Zawsze czułem, że byłem rozpieszczany przez życie, miałem zawsze szczęście. (On klaszcze w dłonie dwa razy - następny temat, proszę.)

GLAMOUR dziarskości Chanel ... Co kobieta zamierza Pan podczas projektowania? Czy Coco Chanel muza?

Karl Lagerfeld: To co dzisiaj ludzie myślą, że niemal zobaczyć identyfikację z Coco Chanel i ja - ale tak złośliwy, że nie jestem ... (On flirtuje).

GLAMOUR ale masz mandat do prowadzenia domu w rozumieniu Madame Chanel?

Karl Lagerfeld: No, wiesz, że to takie banalne. W tym czasie prawie 30 lat temu, kiedy przejął Chanel, w imieniu Alain Wertheimera, ponieważ nie było modne, aby stare marki znowu modne. Powiedział, że nie jestem dumny z domu, robisz co chcesz. Jeśli tak się nie stało, mogę sprzedać go i ... udało się. Bo mogę robić, co chcę. Mam cztery osoby nie omawiają mi się, że robię nic wielkiego się ze mną (Tu klaszcze z rozmachem w górę w ręce). Myślę, że wcześniej nie drugą opcję.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 40 =