Posts

Większość kurtki skórzane dla Nachshoppen

Skórzane kurtki są uosobieniem mody chłodnym i należą w każdej dobrze zaopatrzonej szafie. Czy klasycznej czerni rowerzystę stylu, jak elegancką kurtkę lub kobiecy w pastelowe: Pokazujemy 16 przypadkowi skórzane kurtki - Wykonane z prawdziwej skóry, zamszu i skóry - można nachshoppen Internecie

Czy dorywcza dżinsy i trampki, kołysząc się na butach i wąskie rurki lub jako umiejętne stylu przerwie do delikatnej sukni - skórzane kurtki są modne wszechstronny i praca do praktycznie każdego stroju. A nawet tych, którzy chcą zrezygnować z prawdziwej skóry i szuka alternatywy dla wegańskiej skórzanej kurtce, znajdzie: sztuczny skórzane kurtki wykonane z poliuretanu i poliestru zobaczyć oryginały gładkiej skóry i zamszu łudząco podobne, ale są o wiele tańsze.

5 porad pielęgnacyjne dla skórzanych kurtkach - tak ulubionym kawałku przez długi czas:

• Kurtki skórzane przed noszenia impregnatu: Zatem skórzaną kurtkę w deszczu nie jest uszkodzona, powinna być utrzymywana z spraye hydrofobowe dla skóry i zamszu przed pierwszym dniem w regularnych odstępach czasu.

• Kurtki skórzane regularnie utrzymać: Stosowane oszczędnie, aby pomóc skórzaną odżywkę utrzymać skórzaną kurtkę miękka i elastyczna. We wszystkich kosmetyków dotyczy: Po pierwsze, spróbuj na niewidocznej powierzchni w celu zapewnienia bez przebarwień.

• Kurtki skórzane odpowiednio oczyszczone: Drobne zanieczyszczenia na zamszu można usunąć za pomocą specjalnego pędzla lub suchą gąbką. W skórze często wilgotną miękką ściereczką pomaga usunąć plamy światła od kurtki. Jeśli brud uparty, specjalista powinien być uciekł.

• Utrzymuj skórzane kurtki prawo: Skórzane kurtki powinny (najlepiej na wyściełanym wieszaku) wiszą luźno połączone kurtka - szybko staje się brzydkie zmarszczki.

• skórzane kurtki od ciepła i światła słonecznego: Kurtki skórzane lubią to chłodnym i ciemnym - są one zbyt długo narażona na działanie promieni słonecznych, może zanikać. Zbyt dużo ciepła sprawia, że ​​skóra sucha i krucha.

Kurtki skórzane: Trendy 2017

Wybór wielkich skórzanych kurtek jest ogromny 2017: Oprócz klasycznych czarnych modeli rowerzysta z pasa naciskiem lub w wariancie oversize obecnie widzi wiele ozdób. Czy kołysanie nitowania, figlarny łatki, punky napis lub romantyczny kwiatowy wzór - skórzaną kurtkę dominuje dzisiaj wiele stylów. Innym skórzana kurtka gorący temat: kurtki skórzane, z miękkim wodospadu kołnierzykiem lub bez kołnierza - tak elegancki, że przechodzą one jako substytut blezer. Kto Czarny jako kolor jest zbyt trudne, należy również zrobić bez skórzanych kurtkach: Modele w delikatnych pastelowych kolorach występują również w wielu marek.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + = 17