Posts

głąb kraju

Fransen, etniczne wzory wzory: Projektanci nas na wiosnę / lato 2014 moda do innych krajów

Donna Karan-00320h-

Karlie Kloss na wybiegu dla Donna Karan
©
Fabio Iona / indigitalteam.com

Jedno jest jasne: Nie tylko Sänger Casper przenosi nas "głąb kraju"Projektanci to zrobić! Spojrzenie etnicznych przekłada się na wiosnę / lato 2014 zdobione głównie z frędzlami. Czy Alexander McQueen, czy Calvin Klein, wszędzie na wybiegach, efektywny materiał oddźwięk. Raczej dobrze było to widać w postaci licznych drobnych pasm na Marchesa, nieco grubsze było w Altuzarra, który ozdobiony skórzaną kamizelkę i kurtkę z szerokim skórzanym frędzlami. Na BCBG Max Azria i 3.1 Philip Lim frędzle zostały wykorzystane jako dodatkowe przyciąga wzrok na drukach patchworku.

Alexander McQueen widzi kobietę w wiosna / lato 2014 jako nowoczesnego wojownika. W połączeniu z brzucha-top, spódnica i spodnie w czerwono-czarnym nadrukiem etnicznej wysłała modeli w dół drogi startowej. Raczej romantyczny plemiennych wygląd jest Diane von Furstenberg: Tutaj ozdobić kolorowe sukienki maxi drukuje. Donna Karan powołuje się także na sukienki maxi, jej druk został urządzony w odcieniach tej samej rodziny kolorów.

kombajn dżinsy strój poprawnie

Odbitki etniczne łączące najlepsze pozostając w tej samej rodziny, jak kolor czarny i biały prążków na czarno-białych prac. Kto wygląd na całej powierzchni jest zbyt jaskrawy dla codziennego życia, plemienny wzór łączy w sobie najlepsze z podstawami jednokolorowe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 25