Posts

Nie nudne!

Ocenia swoją miłość na: pięć wariantów pozycji misjonarskiej, w których nawet zwolennicy bardziej egzotycznych pozycji seksualnych uzyskać smak

pozycja misjonarska

Zmęczony in Love: Pozycja misjonarska jest niedoceniany podczas seksu
©
Getty Images

Ich sława rozciąga się od "jest ładna" aż do "śmiertelnie nudny"Pozycja misjonarska jest symbolem, który jest praktykowany tylko przez pomysłem i dużą ilością leniwe Vanillia dla wielu. Ale tylko dlatego, że nie powoduje w pozycji misjonarskiej nie z powrotem contortions ból, podobnie jak w innych pozycjach seksualnych na krześle musi wydać lub trzyma na ręce w powietrzu, daleko jest, że ta pozycja seksualna jest niezadowalający. To właśnie w swej prostocie jest siła człowieka-kobiety powyżej dół pozycji: para może odpocząć, spojrzeć w oczy, całowanie, trzymając się za ręce i doprowadzić kompletna bez spalania uda się do punktu kulminacyjnego.

Specjalnie dla zestresowanych kobiet pozycja misjonarska jest mile widziane uciec, ponieważ są one dosłownie tylko raz "płasko" może. Kto Classics na płeć nadal jest zbyt nudny lub kto to po prostu nie może osiągnąć orgazmu (do stymulacji łechtaczki nie jest optymalne, w rzeczywistości), który próbuje najlepsze czasy następujących pięciu odmian pozycji misjonarskiej:

Wariant 1: Prawo kąt

Mała zmiana: Zacznijmy od prostego położenia. Aby zmienić kąt zanurzania i zwiększenia stymulacji łechtaczki, przesuń seks po prostu poduszkę pod tyłek. To jego obszar łonowy pocieranie łechtaczki. Ponadto, człowiek może przeniknąć w głąb siebie i może dotrzeć do G-spot.

Opcja 2: wyciągniętymi

W klasycznej pozycji misjonarskiej nogi kobiety są ustawione, jak ona leży na plecach. Rozprostowanie nóg Natomiast na łóżku i naciśnij uda tak mocno chodzi razem, zmniejszyć otwór pochwy. Zapewniają one Oprócz człowieka przez bliski kontakt większego tarcia, który spowodował go w tej praktyki seksualne gwarantowaną przyjemność.

Wariant 3: solidarność

Chcesz cieszyć się intensywne chwile i stymulacji G-Spot podczas seksu Foundation? Wtedy po prostu trzeba umieścić swoje nogi tylko na ramionach swojego partnera seksualnego. W ten sposób może przenikać do najgłębszych sfer, ma wolne ręce na dodatkowe klepie i cieszy się również wspaniałe widoki na organizm.

Wariant 4: Zabawa z górnej części ciała

Jeśli ta suma jest nadal zbyt pasywny, skonfigurować na swoim torsie. Można też liczyć na łokciach lub trzymać się swojego partnera. Dostępu, na przykład, jego biodra, a następnie można kontrolować tempo. Lub dodatkowo owinąć nogi wokół jego plecami nadal pogłębiać kąt plunge w położeniu.

Wariant 5: Relief

Jeśli podoba Ci się pozycja misjonarska nie zobowiązał się w ramach pozycji seksualnych, ponieważ ciężar swojego partnera zbyt wiele ważących na ciebie, zapytaj go po raz kolejny stosunek do noszenia z rękami zamiast trzymać jego górną część ciała całkowicie na własną. Inną opcją ulga: zamknąć swoje nogi po penetracją penisa, a mężczyzna klęczy na zewnątrz nogach zamiast rozciągnąć nogi wzdłużnie.

Dowiedz się wszystkiego o najlepszych
Pozycje Kamasutry

Zmęczony GLAMOUR? Tutaj można nasz
Biuletyn. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 + = 47