Posts

Czas na więcej miłości

Siedem Porady przedłużają seks

Kilka łóżko-84423222

Długotrwałego stosunku płciowego © korzyści
Stocksy

mieć między 20 a 30 procent wszystkich ludzi, czy już zmaga się z problemem przedwczesnego wytrysku. Zostało to ujawnione przez badania, takie jak jeden przeprowadzonego przez firmę farmaceutyczną Janssen-Cilag 2010 badanie z 4500 mężczyzn i kobiet w dziewięciu krajach europejskich. Co seks "wcześnie" Oznacza to, oczywiście, każdy decyduje subiektywnie, ale najbardziej zobaczyć okresu krótszego niż trzy minuty do orgazmu za zbyt krótki. Jest więc mało czasu pomiędzy uruchomieniem oraz wytrysk cierpi, oczywiście, nie tylko zaufanie ludzi zaangażowanych, ale także życie seksualne i ewentualnie związek z partnerem.

Aby przedłużyć seks i stworzyć więcej miejsca do zabawy, pasji i kobiecego orgazmu, poniższe wskazówki mogą pomóc - pod warunkiem, że na początku orgazmu nie ma przyczyn medycznych, które mogą być rozwiązane jedynie z pomocą lekarza:

Siedem Porady przedłużają Płeć:

Weź głęboki oddech, zrelaksować się i pomyśleć o czymś un-erotyczne

Więc unromantic i unsexy, ponieważ może to być: Aby przedłużyć seks, mężczyźni powinni pomyśleć szczególnie ekscytujące chwile coś zupełnie un-erotycznej (oszczędzimy cię teraz w tym momencie przykładach). Kierują się i pozwolić zaniku zbyt wielką ochotę na chwilę. Próba weiterzuatmen głęboko i nawet pomimo rosnącego podniecenia, może pomóc opóźnić orgazm.

Jest to bardzo pomocne, jeśli kobieta nie kładzie nacisk na partnerstwo

Obawa przed zbyt wcześnie "przyjść", Dotyka mężczyzn w związku, niż gdy są one bardziej singiel. Wreszcie, chcą spełnić jej przyjaciel wokół - i więcej niż kilka minut. Jako partner powinien zatem spróbować umieścić człowiek nie znajduje się pod dodatkową presją, robi już samo w sobie wystarczy. W żadnym wypadku nie powinny być omawiane podczas seksu na szybki orgazm - tutaj erotyczne słowa są tylko skuteczne. Zamiast tego, należy porozmawiać ze swoim przyjacielem z dala od sypialni problemów wskazują, na przykład, następujące sztuczki, aby poprawić.

trenować mięśnie dna miednicy, aby mieć więcej zabawy podczas seksu

Nie tylko dla kobiet trening mięśni miednicy podłoga jest bardzo ważne. Mężczyźni mogą również korzystać z tzw Ćwiczenia Kegla, a tym samym zapewniają długą schadzki w łóżku.
Jak mięsień PC jest przeszkolony, kliknij tutaj.

Z prawej uchwyty seks może trwać długo

Przez sprasowanie obrzęk i wypełnione krwią Eichel, ciśnienie w zaporze albo łatwego cofnięcia jąder w dół, z dala od korpusu, może opóźniać wytrysk. Uchwyty te nie są szczególnie romantyczne, ale skuteczne. Więcej jeden niematerialne muszą być przy użyciu aparatów orgasmusverzögernde.

Prawo antykoncepcyjny dla większej mocy: pomoc prezerwatywy na długotrwałe seksie

Na ogół każdy środek konserwujący zapewnia, że ​​penis mężczyzny jest mniej stymulowane, torując drogę dla wytrysk jest dłuższy. może zwiększyć ten efekt jeszcze bardziej orgasmusverzögernde ze specjalnych prezerwatyw. Należą do nich substancje, takie jak benzokaina zbiornika, które sprawiają, że penisa mniej wrażliwe. również
Penisringe pomóc niektórym ludziom do kilku minut więcej wytrzymałości podczas seksu.

Płeć rozszerzyć poprzez masturbację

Prosty, ale bardzo skuteczny wskazówka dla człowieka, aby stosunek seksualny ze swoim partnerem na dłużej: masturbacja przed rzeczywisty akt odbywa. On może już zwolnić pierwszy drukiem i nie wychodzi z zupełnie jak wielki fizycznego podniecenia do kochania. Ponadto, człowiek uczy się (ręcznie) ruchy on szczególnie lubiany i wie, kiedy nadszedł czas, aby przesunąć w dół bieg.

Często zmieniają pozycję w celu przedłużenia zabawy w łóżku

Dobry przed niepożądanym krótkim przyjemności pomaga częste zmiany pozycji seksualnej. Wstrzymując, wyciągając penisa i / lub zmianę położenia wzbudzenia spada nieznacznie, a człowiek jest gotowy na więcej miłości. Jeżeli towar z czystej żądzy ale potem bańki nad, nie ma nic przeciwko odrobinie odpowietrznik wraz z klepie i biernego seksu oralnego dla kobiet. To sprawia, że ​​prawdopodobnie znowu tak gorąco, że jego montaż jest szybko z powrotem i jest gotowy na drugą rundę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 7 = 2