Posts

Dlaczego tak wiele wspaniałych kobiet single?

Dowiedzieć się w teście, że przeszkoda zostały umieszczone przypadkowo swoją miłość w sposób, który pasuje, co się strategię wyszukiwania do ciebie i jak włączyć swoje wady do mocnych

W miłości serca kobiety

Dlaczego tak wiele wspaniałych kobiet single?
©
Getty Images

Nie zauważysz te dziwne milczenie, gdy jesteś w barze, kawiarni lub na weekend w klubie? Wszędzie widać przystojny, pewny siebie, chłodne i ładnych kobiet i mężczyzn. Tylko jeden na próżno: hot flirtuje. Nie ma szumu w powietrzu, nikt nie jest otwarta dla innych: "Lubię cię!" Nikt nie odważy się zrobić lub powiedzieć, co może zrobić ładny rozmowa musujące sprawa. W przeciwieństwie do 20 lat temu, nowoczesne kobiety i mężczyźni oglądać każdą górną dorywczo - nikt nie bierze pierwszy krok. Szanowny pan znowu bez numeru telefonu i data sekwencja domu, bezradny, sfrustrowany tym dziwnym impasu. Jest w każdym razie nadal Krzesiwo. 

Nie ma wątpliwości - przyczyny tego leżą po obu stronach. Zacznijmy od nas kobiet, nasze oczekiwania są wysokie. Chcemy pewność człowieka, którego autoironii bawiło się z nami, znajdziemy mylone sexy aż 100. urodziny i przychodzi naturalnie do pomysłu, aby podzielić się z nami urlop rodzicielski. Według niedawnego badania Chce dzieci i kariera zgodzić 80 procent kobiet. Z pewnością nie jest to zły plan.

Wystarczy - Mężczyźni zobaczyć całą sprawę nieco inaczej. Tylko 40 procent z nich szuka prawdziwego partnerstwa. Ale nie tylko różne wymagania trzymać nas z dala od siebie. W całym naszym bycie singlem jest z dziwactw Happy Times małe osobliwości. Jeśli już patrzeć na jego "fałszywy" Zegarek anuluje każde podejście jest w miłości, twoje roszczenia są prawdopodobnie nieco przesadzone i powierzchowne - Gucci ostatecznie nie gwarantuje dobrego charakteru. A kto czyni dramat z każdej rozmowy telefonicznej, jest w niebezpieczeństwie wydawać się skomplikowane.

odnaleźć
na następnej stronie, dlaczego wciąż jesteś singlem. My również powiedzieć, jak będzie wkrótce będzie nie więcej!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 9