Posts

Seks podczas snu

Dowiedzieć się, co to z zaburzenia snu "Sexsomnia" przede wszystkim o

Sexsomnia para łóżko

Seks przez sen? dowiedzieć się, co "Sexsomnia" Oznacza! ©
Getty Images

Że niektórzy ludzie zasnąć podczas stosunku, prawdopodobnie słyszał - i mam nadzieję, że nigdy nie byłeś sam udział w liczbie zmęczonego. Ale czy wiesz, że istnieje również zjawisko odwrotne nazwie "Sexsomnia" tam? W tym śnie osoby cierpiące na zaburzenia seksualne jak ćwiczyć aktów masturbacji lub próbują uprawiać seks z inną osobą, podczas gdy drzemie spokojnie.

Brzmi jak kiepski żart? Ale tak nie jest. Sexsomnia-cierpiące działać w zupełnie nieprzytomny i nie może kontrolować ich działania nadal go pamiętam po przebudzeniu się do niego. Dopóki oni pozostać sam, zaburzenia snu nie stwarza żadnego wielkie trudności. Sexsomnia problematyczne, ale jeżeli inna osoba w łóżku jest obecny: seksualna napaść z
Spanie się całkowicie spontanicznie, a nawet mogą towarzyszyć przemocy. Dlatego, ze zrozumiałych względów, partnerzy lunatyków płciowych często bronić się przed niekontrolowanym i niechcianego obcowania płciowego ma miejsce.

Te 10 rzeczy, które powinieneś próbowali kiedyś w łóżku

Z tego powodu, było kilka spraw sądowych, w których należało wyjaśnić, czy naruszenie istnieje i jak taka Sexsomnia-akcja ma być osądzony. Niektórzy oskarżeni byli na podejrzenie wykorzystywane Sexsomnia jako wymówki, aby uniknąć kary. Psychologowie i lekarze mają w tych przypadkach, ocenianych na podstawie historii zdrowia, jeśli zaburzenia snu przeszłość już istnieje - ponieważ zazwyczaj przejść tzw "parasomnie" takich jak lunatycy zawsze Sexsomnia zaliczkę. Zaburzenia snu nie występuje w tak znikąd. Sto procent dowód, jeśli ktoś faktycznie lunatycy lub celowego działania jest jednak trudna do ustalenia faktu.

Innym problemem, który często przynosi Sexsomnia w relacjach z nimi, jest podejrzenie partnera, osoba nie śpi i przesuń "choroba" tuż przed nocnym nienaganne inicjować seks manewr lub masturbację w obecności innych. Ponieważ wiele lunatyków akcie seksualnym i działają tak, jakby spali i najdroższego lub nawet czasami nawet nie zauważy, że mają stosunek z podkładu. tym bardziej rozczarowujące jest realizacja dospawszy z człowiekiem, który był nieświadomy, a także zapomniał o wszystkim. Czasami oglądanie niektórych cierpiących Sexsomnia podczas swoich erotycznych działań, które również, na przykład,
Dirty talk lub pocierając ciało drugi może obejmować, i ze zrozumiałych względów ochoty złym filmie. Porównywalne ich sytuacja jest z seksem pod dużym wpływem alkoholu lub narkotyków do którego potem nie pamięta rano.

Zwłaszcza obawa, że ​​nikt nie chciał im wierzyć, i wstyd o swoich działań nocnych upewnić się, że wielu pacjentów Sexsomnia nie mówić o nim i skonsultować się z lekarzem. W specjalnych laboratoriach snu, ludzie mogą być obserwowane z parasomnii i może być traktowany. Czasem odstawienie używek, takich jak kofeina i alkohol lub środki nasenne i praktykowanie ćwiczeń relaksacyjnych jest wystarczająca, aby znaleźć harmonogram snu zdrowe i regularne i dostać Sexsomnia pod kontrolą. Niektóre osoby cierpiące również leki lub konkretne metody leczenia może być opcją leczenia. Kiedy ich używać, jednak specjalista musi ocenić indywidualnie. W ogóle, Sexsomnia zjawisko nie jest jeszcze dobrze zbadane i nawet nie jest uznawany przez niektórych lekarzy jako choroba.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − = 82