Posts

Jak charmed

Charm jest jakoś zapomniał, ale on może otworzyć drzwi. W pracy

as-you-zaczarowany-h

©
Getty Images

Przez wiele lat, mamy tylko skupia się na dostarczaniu mocy, aby być trudne - i stracił kolejną siłę oczu: urok. On może obrócić konkurentów do przyjaciół, fanów sceptyków, Cool męskich wielbicieli. Charm nawet otworzyć te drzwi, które wcześniej uważano, że nawet nie Wrecking Ball mógłby osiągnąć wszystko. Pomimo swojego magicznego efektu, który jest "pewne coś" Nie jest tajemnicą, ale suma umiejętności, które mogą zostać nabyte. Komunikacja trener Brian Tracy, Ron Arden i Frank M. Scheelen pamiętać w jej nowej książce "Być uroczy!" (Mvg Verlag, 15,90 €) o tym, jak można rozwijać niemal nieodpartą atrakcją.

1. uwaga

Niepodzielnej uwagi jest rzadkością w naszych czasach tak szybko, że każdy czuje się uszlachetniony, który pobiera go. Eksperci mówią: "Im więcej dajesz poczucie swojego odpowiednika za ważne, tym bardziej uroczy on cię odnajdzie." Jak pokazują żarliwe zainteresowanie? "Wyobraź sobie, że twoje oczy są lampy UV, z którym chcesz brązowy twarz przeciwnika." Potwierdzają to, co mówi Twój rozmówca, zamiast prysznica mu dobrych rad, a zatem sygnał: Nie moja opinia o tobie i twoich problemów jest jeden, ale tylko jak robisz. Innymi słowy: nie mów nic, zadać wiele.

Poziom 2. oko

Gdziekolwiek George Clooney pracuje - facet ma czas, aby zmienić z asystentów kamery i kredensy kilka słów do dzieci lub zapytać ostatnie wakacje. Urok sprawia, że ​​zasada nr różnice między bogatymi i biednymi, ważne i nieważne. Jest to nie tylko przyjemne, ale także użyteczne: W ten sposób można uzyskać gwarancję świeżych malin, najbardziej upragnioną wizytę u dentysty i najlepsze miejsca postojowego w garażu spółki. Ponieważ sprzedawca owoców, asystentów medycznych lub parkingowych siedzieć za sterami życiu codziennym i może ułatwić życie. Lub bardzo skomplikowane, jeśli nie przyciągnąć do naszej strony. Brian Tracy i jego współautorzy polecamy: "Być wyjątek każdej osoby można spotkać, przyjazny."

3-te odsetki

Wiedząc, jakie tematy są różne w sercu i przygotować odpowiednio ma fundamentalne znaczenie. Ważnym klient jest zainteresowany sztuką fotograficzną? Dowiedzieć się o aktualnych wystawach i modnych artystów - będą czuć się tak komfortowo w Smalltalk że nawet stopić największy sceptycyzm i najdalszym odległość. Jest to prawdziwe w pracy, jak również, jeśli chcesz poprosić sąsiada, jeśli nie są one długie zapytań w tygodniu, koty lubią flirtować lub. praktycznie uroczy można osiągnąć wszystko. Psycholodzy odkryli, że istnieje inna prawie niemożliwe, aby odmówić nam przysługę, jeśli już się je zrobić.

4. Pochwały i komplementy

Nic nie ma tak uderzający efekt jak istoty uroku: pochwały i komplementy. (Można dostać z niczym człowiek, jeśli tylko spełnione pragnienie, aby być świetnym facetem.) Nie, to nie jest sprzedawany z powodu kilku uprzejmości jego suwerenności. Charm sprawa dotyczy, niezależnie od wieku i wyglądu. Doskonałe rysy twarzy czy szczupły talia pozostają mniej pamiętany jako uroku. Potwierdzają to badania przeprowadzonego przez University of Waterloo, w którym 85 procent respondentów - kobiet i mężczyzn - wykazały, że urok i nie wskaźnik masy ciała, głównym powodem zainteresowania drugi był.

5. Uśmiech

Uczucia są zaraźliwe i uśmiech jest wirus. Kto nie jest zadowolony, kiedy stwierdzi, że on robi dobrze? To niesamowite, ale to natychmiast fanem, że jeden ma bawiło się. John F. Kennedy powiedział, że nawet po tym udało się zwabić ptaki z ich gniazd ze swoim czarującym uśmiechem (co uczynił tak w świecie kobiet, jest znany - i co ona najwyraźniej wybaczyła mu wszystko). Zaklinacze nie są z pewnością lepszym człowiekiem, ale mogą obrażenia powodują one znacznie bardziej elegancki żelazo ponownie. Możliwość śmiać się z siebie, bo jest drogi połowa sukcesu. Działa jako nieformalne zaproszenie być lubiany przez innych.

6. spontaniczność

Dla prawdziwego charakteru i zawsze zawierać szczyptę tajemnicy, porcja przepychu i małą dawkę nieprzewidywalności. Wzbudzić pragnienie, aby stać się barwną postać, której blask cały świat chce się opalać, musimy nie tylko, można nawet być trochę kapryśna. To nie zajmie Ci źle jeśli odwołać w krótkim czasie, na przykład, obiad, bo jest bardziej jak Barcelona-spontanicznej podróży. Wręcz przeciwnie: Oczekuje się wprost, że nie przestrzegają zasad, i stwierdza, niekonwencjonalność uroczy. Tylko zbyt często zrezygnować - to byłoby bez wyrazu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =