Posts

Typowy człowiek! Człowiek potrzebuje swojego miejsca

Kto już rozumie mężczyzn? Autor Hauke ​​Brost oświeca nas w końcu. Z własnym szyderczy skrócie, wyjaśnił nam, dlaczego mężczyźni są, jakie są. Przeczytaj i dowiedz się o tym: GLAMOUR zapewnia regularnie od teraz fragmentów z książki "jak mężczyźni & Kobiety zaznaczając" wcześniej. Dzisiaj: Dlaczego mężczyźni czasy też trzeba wychodzić sam

człowiek łódź

Powinienem był mój mąż czasami może wyjść sama? ©
Getty Images

Powinienem pozwolić mu iść sama?
Przepraszam: Człowiek nie jest psem, nawet jeśli czasem zachowuje. Jeśli masz możliwość, aby umożliwić swojemu mężowi, że samo wyjście lub zatrzymać to, nie masz już mężczyznę w domu. Ale enteiertes istoty bezpłciowe. Człowiek, który chce iść sam, zrób to. Dobrze, teraz dochodzimy do tematu, ponieważ nadal istnieją niuanse. Więc można obsługiwać własny wychodzisz można tolerować go cicho, ale można przyjąć maulend go. "Znowu twoi kumple ...?" Wybierz Alternatywny # 1. Wsparcie pubów kursów.

Z kilku powodów. 1.) można dostać w swoim zakresie, ponieważ dajesz mu wolność. A on ma się dobrze przed kumplami. Rzeczywiście, od których wiele się teatr, kiedy chcą pozostawić czas samotnie. On może powiedzieć: Mam żonę pod kontrolą. Robię to, co chcę. 2.) uwolniona od dzikich ludzi uczynić znacznie bardziej nieszkodliwe rzeczy niż kobiety, którzy pozostali w domu uwierzyć. Zwykle tylko pić. Większość mężczyzn są w rzeczywistości sami zbyt skąpy dla Puff i zmęczeni, mają też robić nie może być jedno. Co faceci tak mówić, gdy są one uwalniane raz można przeczytać tutaj. 3.) Człowiek jako taki rzeczywiście potrzebuje czasu, jak przestrzeni. On ma prawo spotkać się czasami z rówieśnikami. Jest to możliwe tylko w "Strefa wolna kobieta", 4.) po raz kolejny wieczór tylko dla siebie, to nie jest źle. Można wykorzystać ten czas, aby pomyśleć o swoim związku raz! 5.) Masz dziewcząt wieczór dobrze z nim. Bo tylko na drugi dzień nie był na stoku. Nawiasem mówiąc: To jest zamiar wyjechać za każdym razem dwa tygodnie sam jest dobry, szczęśliwy średni - często nie chce.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 2