Posts

Idealne druhna

Narzeczona znalazła męża, z którym chce się dzielić swoje życie. Goście zostali zaproszeni do świadków o nazwie i kwiaty, tort, kościół i ubrania (dla siebie i ewentualnie jej druhny) zostały wybrane. Powiedzieć: Szybka narzeczona ma wszelkie powody, by pozwolić to zgrać ponownie przed nadchodzącym ślubie po wszystkich preparatów. Tak że kura jest sukcesem, druhny powinien wykonać następujące czynności

druhna-Catherine-Heigl-27 sukienek-ddpimages_00513786

Zadania te powinny zachować druhny w widoku tak, że kura jest sukcesem
©
Obrazy DDP

Porady dla druhny - Pięć ofert na udany wieczór panieński

1. Reguła dla druhen: zaprzeczenia!

Nie tylko dzień ślubu, ale także Junggesellinnenabend ma ważną zasadę: Panna młoda jest szefem! Więc druhna powinna zapytać z wyprzedzeniem zgodnie z ich życzeniami i odpowiednio zorganizować wszystko tak, że gwiazda wieczoru na wszystko trzeba się martwić. W przypadku, druhną lub druhny koniecznie chcesz zobaczyć striptizerkę, ale niestety trzeba czekać, aż ich własne Wieczór panieński, jeśli panna młoda nie jest zainteresowany twardych faktów.

2. Reguła dla druhen: Wybierz!

Oczywiście, kobieta goście są dozwolone. Ale to nie wystarczy jako zasady wykluczania. Ponadto potencjał nastrój pchacz z listy z zaproszeniem do usunięcia. Więc panna młoda musi spotkać kogoś w głowę, druhna powinna w porozumieniu utworzyć listę gości z nią i zaprosić tylko wybranych pań.

Ryzykowne goście są:

Matka lub teściowa prawem oblubienicy: Bez względu na to, jak łatwo mogą one być na nim też, że jest to dziwna sytuacja, by wszystkie strony exen z tych pań Tequila, rozpakować raunchy prezentu umieścić pieniądze do odpędzania do majtek.

Pseudo-koleżanki: Są to dawne osoba, z szerzej znanych kolegów lub sąsiadów, z którymi Małżonka więcej o okolicznościach, niż z prawdziwej przyjaźni kontaktu. Można breittreten doświadczenia nocy w biurze lub udostępniać zdjęcia na Facebook z niepożądanych osób.

Ex-girlfriends pary: Dziewczęta z kliki pana młodego nie może uczestniczyć w wieczór kawalerski z płcią, a teraz przyłącz się do zabawy na wieczór panieński? Bez względu na to, jak bardzo młodzi jak również zapytać - że należy zapobiegać!

3. Reguła dla druhen: Uważaj!

Oczywiście, Partia Hen nie pójdzie trzeźwy od Equip. Druhna może zatwierdzić jakąś szklankę. Ale powinni upewnić się, że ich poziom alkoholu zawsze pozostaje na rozsądnym poziomie, ponieważ jest odpowiedzialny za dobro panny młodej. Jest to przeżyć niezapomniany wieczór - tak druhna zapewnia miłe wspomnienia, a nie spowodowane przez wódka nudności i pamięci wygasa. Szklanka wody mineralnej pomiędzy satysfakcjonujących zdjęć po prostu pozostać panią sytuacji.

4. Reguła dla druhen: ekranowanie!

Niektóre panny młode nagle pomysł: "Pomoc, jest to moja ostatnia noc wolności"Kto mógł poruszać pomiędzy grami picia i pocałuj-sprzedaży w głupich rzeczy. Dlatego muszą być one zabezpieczone przed każdych okolicznościach pocałować innego człowieka lub nawet towarzyszyć do domu. Będziesz tego żałować. Sto procent. Druhna powinna rzucać szczypta używają swoich ciał pomiędzy.

5. Zasada dla druhen: szczypać z powrotem!

Tak młody i wolny przychodzi narzeczona jej dziewcząt nigdy razem. Dlatego każdy wysiłek powinien zostać schwytany w aparacie. Wszystkie strony będą zadowoleni wspomnienia nocy nocy - oczywiście tylko wtedy, gdy obrazy są zatwierdzone przez pannę młodą i przekazany do wiadomości publicznej.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =