Posts

Relax Sex Power wygodnym dla Ciebie

Budapeszt nożyczki nóg i gry bondage? Jak męczące. Nie lekceważ razy cechy pozycji misjonarskiej

pozycja misjonarska

Nie lekceważ razy cechy pozycji misjonarskiej.
©
Getty Images

Człowiek na pozycji misjonarskiej:

Co jakiś czas wolę pozycję misjonarską podczas seksu. Tak, wiem: Zdanie brzmi na pierwszy to trochę nudne. Ale co mogę zrobić, że pozycja ma tak słabe zdjęcie?

Weź Jamie Oliver. Przystojny angielski kucharz, znasz go bezpiecznie. Jest również nazywany "The Naked Chef", Nie dlatego, że chciał przygotować swoje posiłki bez ubrania. Gotuje tylko szczególnie proste. Człowiek opanowaniu podstaw, korzystając wyłącznie ze świeżych składników. Ale ta posiadająca wiedzę i miłość do tego zawodu. Co to ma wspólnego z seksem i pozycji misjonarskiej? Pomyśl jeszcze raz ...

Wiesz: Seks to schorzenie w postaci zwykłego tekstu. A pozycja misjonarska jest zwykły tekst w skrót: zwięzły, precyzyjny, natarczywy. Bez Sperenzchen i sideshows. Po wszystkich kuligów Petersburgu i SM-przygodach, po gimnastyczne piruety wyszukanych i seksownych manewrów wyczynowych, człowiek najbardziej eksperymentalny pragnie się co jakiś czas do odprawy łatwe. Jest tak, ponieważ noce chciałoby się zobaczyć jego miłość przetargu tylko oczy koordynować zamiast siedmiu grup mięśniowych i trzech zabawek erotycznych, ponieważ powinna ona iść szczególnie pasjonująca do punktu ponownie. Jasne: Misjonarz Powolne Seks jest do Kamasutry jako wycieczkę statkiem po jeziorze w wyścigu łodzi motorowej na Amazon. Ale kto kiedykolwiek ochotę tempo i wyzwanie? Dlaczego dobry seks nie być spokojny i dorywczo czasy? Kto nie wie, bo momenty, w których jeden uzyskuje dostęp obdarzony zadowolenia po butelce wina, skrada się do sypialni i trudno oddychać, wzajemną sympatię? Byłoby to chwila dla dzikich nożyczkami Budapeszt nóg, do sportowej porno i jęcząc Inferno? Mało. Byłoby noc wykonany przetargu clinches długo unosić się gorączkowe pocałunki i czuć się w zwolnionym tempie. Raz dla misjonarzy - jeden po prostu musi być zaufany.

Kobiety na stanowiskach misyjnych:

Są dni, kiedy nie mogę nawet oglądać wschód słońca mnie bez myślenia o tym, jak ja to sobie prawo na najlepszy obecnie, że słońce wschodzi także schludny. Ponieważ jestem przyzwyczajony trzymać lejce w ręku. Me wieczorem zająć się rano, aby upewnić się, że wszystko działa.

Ale na drugi dzień po imprezie, coś dobrego się stało. Ponieważ miałem kieliszek wina za dużo i przez przypadek Objąłem względną mi obcy. I był prawdopodobnie nieco bardziej elastyczne niż zwykle, i nie było to ramię wokół mojej talii i ramię trzymał mnie tak mocno, że miałem na myśli, nawet nie mający stać się. Musiałem ciągnąć się razem krótko, a potem szybko wydostać się z uścisku. Inaczej bym położył gładka. Na plecach. Tak po prostu, z obcym mężczyzną.

To nie tak, że będzie to wymagać mnie do dziwnych ludzi. Ale czasami, gdy jestem zły przez mojego współczesnego codziennego wysokiej wydajności, jestem spożywane przez staromodny teraz. Buduarze. Szezlongu. Chciałbym rozprowadzać na poduszki i topnieć, nawet nie chcę wiedzieć, co mam robić. Chcę tam leżeć i zobaczyć co się dzieje. Da się. Miłość jest skomplikowana, dobry seks prosta: kobieta, mężczyzna, miękki grunt. To tam, na górze.

Idź spojrzeć w muzeum i zobaczyć stare szynkę z Rendez-Vous dalej. Jak widać kobiety być kochanym przez mężczyzn w stylu klasycznym. Kobiety noszą sukienki z dziesiątek halki. Koronki suknie są z każdej nici, który rozpuszcza się z updos luźne. A ludzie są panowie w mundurach. Cudownie, żałuję, że nie było tam.

Czy można sobie wyobrazić, że ludzie robią żadnych contortions na tych obrazów, które pomogą usprawnić proces? W łóżku I naprawdę nie jest po to, aby zoptymalizować sytuację. W łóżku, ja powiem o eleganckim krzyża. Potem znowu pracować ze wschodu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 26