Posts

On jest już zajęta

Profesor Manfred Hassebrauck pisze w swojej książce "Małe miłosne Consultants" o miłości, związkach i o znalezienie odpowiedniego partnera. W naszym ostatnim odcinku wyjaśnia konsultant partnerstwa, co może być to, że zakochała się w żonatym mężczyzną

konsultanci Miłość

Co decyduje faktycznie, kiedy i do kogo się zakochujemy? ©
Stocksy

Padam większości żonatych mężczyzn. Czy istnieje wytłumaczenie?

Jeśli niektóre kobiety zamężne lub znaleźć inny sposób przypisanych mężczyznom szczególnie atrakcyjne, co nie jest przede wszystkim do smaku zakazanego owocu, że szczególnie dobre. My, naukowcy wyjaśniają "Efekt obrączka" z punktu widzenia funkcjonalnego. Przy wyborze partnera, to jest (nie tylko ludzi) o uzyskanie (hodowla) partnera, który ma możliwie najlepsze właściwości. Dla kolegi doe wybór jest prosty. Ona koledzy z bykami, która ugodziła szczególnie duże poroże i wszystkich konkurentów do lotu. Pawica wybiera koguta, który może pokonać najpiękniejszego i największego koła. A ludzie żona? Pożądane właściwości, które powinien mieć, nie można tak łatwo określić. Dobry wygląda już, ale o co chodzi z niezawodności i gotowości obligacji? Aby korzystać z tych funkcji zawiadomienia wymagane kobiet czasu i cierpliwości, a czas jest cennym towarem. Niektóre właściwości, takie jak nieuczciwość, jest ona często mocno, aż będzie za późno. Ona jest w ciąży - i już go nie ma.

Kobiety coś zrobić kobiety w królestwie zwierząt praktykowane z powodzeniem w tej sprawie. Skopiować zachowanie wybór kolega z innymi kobietami, zgodnie z zasadą, "Wen już przetestowane i uznane za dobre, to zaoszczędzić kłopotów w celu uzyskania informacji niezbędnych sama." Nie dobrzy ludzie są już zajęte, ale przypisane mężczyźni są dobre. Przy stosowaniu tej zasady, atrakcyjność partnera człowieka przyznano szczególnej uwagi. Ładniejsza jest, tym bardziej pożądane ich mężczyźni działać. Strategia ta incydentalnie zastosować tylko pojedyncze kobiety, które są datowane. Żonaci lub w inny sposób przymocowane kobiety szukające męża o romans, nie rób tego. Nie trzeba, bo wszystko, co jest dla nich ważne w romans, mogą cumować w wyglądzie mężczyzny. Wartości wewnętrzne nie są tak ważne sprawy.

Można zakochać się w żonatym mężczyzną? niech 
wiedzieć na następnej stronie, co o tym myślisz!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 6 = 4