Posts

Nadchodzi panna młoda

Twój ślub zbliża się i trzeba jeszcze właściwej fryzury ślubnej? Następnie mamy dla Ciebie jako narzeczona do trendów New York Bridal. Niech teraz słyszał trendy fryzura nadchodzący rok inspirowane przez wielki dzień jak oblubienica i dowiedzieć się, jak doprowadzić swoje włosy z najpiękniejszych akcesoriów i prawej stylizacji ponoszenia

Klasyczny updo jest nieaktualne - przynajmniej jeśli chodzi o projektantów New York Bridal. Oblubienica fryzury trendy 2017: ponytails i węzłów włosów we wszystkich wariantach, eleganckie loki, rozpuszczone włosy z falami i artystycznej Flechtpartien sygnowanej z akcesoriami bogatych.

Ślubne fryzury dla długich i krótkich włosów  

Topknot zastępują klasyczne updos. Włosy znaleźć w eleganckich fryzur ślubnych zwykle głęboko osadzona w szyjce jak Dutt znowu, jak primabalerina. są trochę wyższe chignons w Óscar de la Renta, nadal są w odwrocie. Efektowne kolczyki są wyraźnie dozwolone w tej fryzurze. A kucyk jest noszone w przyszłym roku do sukni ślubnej. Gładkie, kręcone i w połączeniu z akcesoriami błyszczącymi jest domniemana "codziennie fryzurę" przyciąga wzrok.

Większość akcesoria dla panny młodej Fryzura

Oprócz ściśle związane projektantów włosów wykazało również urocze fryzury dla rozpuszczonych włosów, zarówno krótkie lub długie. Czy dzikim kręconych lub gładka, jest to drobna sprawa.

akcesoria do włosów jak kwiaty nakrycia głowy lub wieńce obchodzi w stylizacji fryzur narzeczonej, że niektóre coś. Plecione, można zobaczyć w postaci skomplikowanych węzłów lub, bardzo hippie-domyślnych jak małe, delikatne plecionki w otwartym włosy.

biżuteria do włosów dla panny młodej

bijou2

accessorize2

Biżuteria dla nowożeńców

asos0

bijou1

accessorize1

schoenmich1

asos2

asos1

Biżuteria dla nowożeńców

Porada: Niech się jako oblubienicy w wyborze fryzury ślubnej od fryzjera ufasz doradzić i upewnij się umówić dla stylizacji testowym. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − = 94