Posts

Dlatego Nina Dobrev jest w & quot; The Vampire Diaries & quot; alighted

Przez sześć sezonów zagrała jako Elena Gilbert i Katherine Pierce w serialu o wampirach. Teraz Nina Dobrev ujawnia dlaczego wysiadła

nina-Dobrev-pamiętniki wampirów

©
Warner Brothers

Zaktualizowano 18 sierpnia 2017

Bez niej Stefan i Damon Salvatore miał chyba dość znudzony w Mystic Falls: Nina Dobrev grał w
"The Vampire Diaries" mianowicie nie tylko Elena Gilbert, ale jej sobowtór Katherine Pierce, który ponownie pod warunkiem idylliczny dla wielu intryg i dramatu (naprawdę nie) miasto. Po sześciu sezonach ale 28-latek wysiadł z serialu realizować inne projekty.

Nawet jeśli wyjdziesz zaskoczyła fanów 2,015 z całego świata, jest to prawdopodobnie już od początku programu jako
Nina Dobrev teraz ujawnił w wywiadzie dla amerykańskiej edycji Harper Bazaar. Dla gdyby zawsze było jasne, że nie będzie odnowić umowę po sześciu latach. "Wiedząc, że chciałbym opuścić show uczynił mnie boi - w tym samym czasie również popchnął mnie"Gwiazda serii. "Mam to O mój Boże, co jeśli nigdy nie potrzebowałam pracy bekomme”czuć. Że zmotywowało mnie do pracy pięć razy tak trudne"Nina Dobrev dodaje.

po raz ostatni w wielkim finale, ale do Mystic Falls z powrotem - choć nie był już częścią obsady w siódmym i ostatnim sezonie wrócił aktorkę - ku uciesze swoich fanów.

Wiadomości z 27 stycznia 2017

"Wiem, że jest czwartek, ale to nie Throwback czwartek # zurückamset #TVDforever"Nina Dobrev wysłana na Instagram, pokazując okładkę "The Vampire Diaries"-Drehbuchs. Około 1,6 mln serce aktorka zabezpieczona Instagram tym poście, bo wszyscy czekali, aby powrócić jako Elena Gilbert w Mystic Falls. Kwiecień 2015 ona była na Instagram stanowią jej rezygnacja z serialu znanego na całym świecie i konsternację wśród "TVD"Fani wyzwolone. teraz na finał sezonu, wraca i wszyscy z niecierpliwością czekają w jakiej formie lub w jakim stanie Elena (a Damon!) czekają na nas tam. Producent Julie Plec może patrzeć tylko do tej pory: "Jesteśmy zachwyceni, że możemy zakończyć pokaz drogę zawsze chcieliśmy go - Nina wróciła aby było to możliwe i aby podjąć właściwą pożegnanie." Będziemy Was więcej wiadomości na temat nowego sezonu do tej pory.

27 stycznia 2017, 13:46


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + = 20