Posts

quot pierwszy prawdziwy zwiastun & F * ck You, Goethe 3 & quot; jest tutaj!

Wreszcie, kolejny trailer do "F * ck You, Goethe 3" tam - i możemy powiedzieć jedno: Film jest epicki! Teraz zobaczyć pierwszy prawdziwy zwiastun trzeciej części "F * ck You, Goethe" - Potrzeba także wszystkie poprzednie informacje na temat wykonawców, teatralny uwolnienie i dlatego nie Lisi Schnabelstedt

Zaktualizowano 25 września 2017

W końcu tu pierwszy prawdziwy zwiastun "F * ck You, Goethe 3"! Co dokładnie w trzeciej części serii filmowej? Zeki Müllers (Elyas M'Barek) Schüler Chantal (Jella Haase) zagrożenia (Max von der Groeben) & Co musi wykazać test kompetencyjny, że są gotowe do szkoły. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że Goethe-Szkoła (GGS) jest zamknięta z powodu niezgodności z nowymi obowiązkami. Czy to dobrze? Chaos i dużo śmiechu w każdym przypadku, które może być zaprogramowany już!

Spójrzmy teraz na przyczepie #FinalFack do:

Zaktualizowano 20 września 2017

W dniu 26 października 2017 jest "F * ck You, Goethe 3" Wreszcie filmy. Przed widzów szturmować kina, gwiazdy przeboju, jednak wciąż mają ważną wiadomość do swoich fanów. W nowym wideo Elyas M'Barek popytu Jella Hasse & Co do szczególnie młodzież lub wyborcy po raz pierwszy do głosowania. Ich przesłanie: #FackJuRechts.

"F * ck You, Goethe 3": Na 24.09. iść zagłosować!

"F * ck You, Goethe 3": Drugi teaser trailer jest tutaj!

I jest to pierwszy plakat filmowy z:

Pierwszy trailer "F * ck You, Goethe 3":

Zaktualizowano 26 maja 2017

W październiku możemy rzeczywiście trudno czekać na codzienne zapowiedziach nas Elyas M'Barek, Jella Haase & Co z aktualnościami na temat "F * ck You, Goethe - Finał fack" na. Teraz obliczył nieśmiałego Ploppi - myślimy Lukas Reibera rady (w jego roli w zespole Aspergera"11%") Cierpienie śruba inteligencja Etienne i miłość odsetki od Chantal - ujawniają, że trzecia część "F * ck You, Goethe" nie zagra w klasie - a przynajmniej nie wyłącznie. Na Instagram on spoilerte, że będzie to film drogowego. Niezależnie od tego, co się stało z lub bez zgody dyrektora Bora Dagtekin nie jest do końca jasne dla nas po obejrzeniu filmu. Jest oczywiste, że Ploppi, pan Miller & Co mnóstwo zabawy na planie mają! Czekamy na więcej zewnętrznych pędach zespołów w okolicach Monachium.

Obejrzeć film:

Wiadomości z 2 maja 2017

Najpierw dobra wiadomość: Trzecia i ostatnia część "F * ck You, Goethe"Że piękny tytuł "ostateczna Fack" słyszy przychodzi na 26.10.2017 do kina. Każdy, ale to marzenie ślub między Lisi i jej Zeki (
Elyas M'Barek) ma nadzieję, że będzie rozczarowany: Lisi Schnabelstedt aka Karoline Herfurth nigdy nie uda się tam być!  

Jak powiedział Karoline niemiecką Nagrodę Filmową nad Celebrity Flash, problemy szeregowania są powodem. Obecnie przygotowuje swój kolejny reżyserski przedsięwzięcie i dlatego nie ma czasu na strzelaniu, która obecnie już odbywa się w Monachium. Jak postępować z Lisi i Zeki? Jest to duży, jeśli. Może Zeki jest rzeczywiście nowa miłość, bo z Lea van Acken lub Sandra Hüller nowych aktorek na pokładzie.  

Wentylatory przegap Lisi Jednak już:

Pod tym zdjęciu Instagram przez Karoline komentowania "nie uda mi tak" lub „To jest mega bad”.  

Tymczasem strzelanie jest już w pełnym rozkwicie. To zdjęcie z zestawu pisał Elyas M'Barek:

Nawet Max von der Groeben jest jedną z partii - aktor był ostatnio przez trzy miesiące w Nowym Jorku.

Scenarzysta Bora Dagtekin kiedykolwiek pisał pierwszą stronę nowego skryptu na Twitterze!

pic.twitter.com/luoOiT7Mfu

- Bora Dagtekin (@BoraDagtekin) 26 stycznia 2017

Duży wywiad z GLAMOUR "F * ck You, Goethe"-gwiazdkowe Elyas M'Barek

Po raz pierwszy sam człowiek na GLAMOUR pokrycie? Jasne, że nie każdy przychodzi pytanie dla nas, ale spadająca gwiazda Elyas M'Barek. Na dzień Fack Venezia goehte aktor przejął Editor gość, wykonawczej przewodniczący redaktor naczelny Andrea Ketterer i pomógł nam w wywiadzie, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące Tinder, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i jego chęć posiadania dzieci. Pytania wywiad, nawiasem mówiąc, pochodzi bezpośrednio od naszych czytelników GLAMOUR!

2 maja 2017, 16:00


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 39