Posts

Bachelor i Festiwal pędów

W przedostatnim odcinku „kawalerów” Sebastian jest z Erika, altówkę i Clea-Lacy datami legendy. Czy mówimy daty koszmar? Bez względu na to wskazują, że niby to samo

Licencjat, Final, Bachelor finał Felix Columne

©
RTL

Tak siedzę jak co środę wieczorem w moim różowym pokoju. Od stóp do głów miłością. Cztery tuziny róż rozrzucone po całym pokoju, ocieplony światła i moja Butler Aurelio niestawiennictwo mi na przemian szampan, likier i Amarula. Dopóki nie przeczytałem nagłówki minionym tygodniu. „Surowe przepisy na Bachelor”. „Cierniste warunki Rosenkavalier”. „Brak telefonów komórkowych, nie ma książki: Jest to Bachelor zakazane wszystkich”.

Wszystko powinno być po prostu fałszywe. Kandydaci są trzymane jako zwierzęta przechyla się w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Ubrania: przewidziane. Telefony: zrealizowane. Książki: Nie (książki, ho ho ho ho, stał tam prawdziwych książek Uczestnicy „Bachelor” Robię brzuch już boli od śmiechu Dobra, dobra, ale teraz z powrotem do programu!). Kandydaci są konsekwentnie druckbetankt ze wszystkim, więc spodziewać się minibar w wielkości garderobą tym. Efekt: Kiedy panie opuściły dom terminach, są one tak psychicznie wychudzony, że są one naprawdę się doczekać widząc kawalerem.

Może to i oczywiście nie uwierzę. Ten klejnot delikatnych uczuć międzyludzkich, to festiwal pędów, które zostaną zadane tylko wszystko? Tu nie chodzi o romans? Wielka miłość? Lub co najmniej jeden okrągły erquickliche Knick-Knack, Schackalacka, Uwolnić orkę, złapać kiełbasę? Wszystkie uczucia są grane? Nie mogę w to uwierzyć! I nie będzie w to uwierzyć! Ach, chwileczkę, rozpoczyna się sekwencja siódmy. Ok, biorę to wszystko z powrotem.

Jeśli chcesz holować nikomu zrobić jako Bachelor

Problem jest bezpośrednio w pojedynczych terminach. I co ja tak zobaczyć serię „Berlin dzień może & mieć negatywny „jako spektaklu” Fausta „w Teatrze Thalia w Hamburgu. Jeśli te dialogi ktoś napisał: szacunek, kotlet proszę obie ręce i nie przenosić broń z powrotem w pobliże klawiaturze komputera.

Basti, na przykład, kontynuuje jego taktyka flirtu stóp zabójca nadal konsekwentnie. Wstaje z
Erika w czerwonym fartuchu w kuchni, trochę jak w złym gotowania show. Jakoś, czekam na Reiner Calmund gospodarstwa aż znak z numerem i mówi: „Młody, nienawidzisz próbuje DAT było nic, ale to ne dobrym facetem”, zamiast Basti pyta: „Co za swoje relacje nie udało” Boom , Jeśli zdecydowanie nie chce ciągnąć swój odpowiednik, trzymać łatwo Bachelor.

Ku mojemu zdumieniu, dwie są nadal nieco później dziki smooching przy drzwiach. W zbliżeniu. Z językiem. Bardzo długo. Powtarzam: w zbliżeniu. Z języka! Puchatek Deibel! Tego odebrać! Ponieważ cała hektolitrów Amarula wydaje się wysoce tak! Przychylność Jestem oczywiście nie. Zamiast zakończeniu Basti zwykle męża stanu Intermezzo języka „Dzięki za dobry czas”

Kobiety zakupy i gotowanie

Brzmi tak sexy jak wizyty w swingers' Wilde Hilde „w Castrop-Rauxel? Czekać na to, że staje się jeszcze lepszy. Z Clea-Lacy to wszystko o zakupach. Bachelor w końcu nie może być przytłoczony. W serialu RTL kobiety gotować, idą na zakupy, a wieczorem są pimped jak gwiazda porno w kabinie, zawsze gotowy do przeprowadzenia „ustawą”. Albo jak Clea-Lacy powiedziałby: „Uważam wielki!”

Ale wracając do tej pory. Joa. Ja nu. Co mogę powiedzieć. Jeśli zdanie jak „Jeśli ktoś idzie w takim sklepie okulary, łącznie z okularami abgespaceten, to jest śmieszne” spada, wiesz: Tutaj wszystko ma się wydarzyć. Zabawne, ale to nie będzie. „Nie martw się, to wkrótce się skończy.” Niemniej jednak, te dwa smooch i pocierać wzajemnie z tyłu, jakby chciał powiedzieć:

szczątki
Viola. Idąc kręgle. Możemy skrócić całość. Ponownie smooching, pat i otwieracz do puszek zwroty jak „Wielki organizacji” i „Tak, tak, jest dużo dzieje.” W takim przypadku nawet mniej, chciałbym oświadczyć, że jestem gotów do wszystkich pracowników biorących udział w tym programie do następnego sezonu ślimaki RTL Parade „Adam studiował eva - Survival Island” zwangszuverpflichten.

Niestety, wysyła „The Bachelor” w tym sezonie w podwójnych odcinków. Co oznacza: To tylko do przerwy. Ty i ja, musimy przejść przez Daty kolejna runda. Ale mogę was zapewnić: To wszystko jest po prostu o wiele gorzej.

Nienawiść i trochę pieniędzy pożądanie

To idzie do dat sen. Co wydaje się co roku jest dwa razy coś z wyspy, czas jaki śniegiem. Po pierwsze, muchy licencjackie
Viola na Karaibach. To do nurkowania. „Można spojrzeć nieco bliżej,” mówi Basti. Tak, ja też nic nie jest cieplejsze niż kobiety z gumowej rurki między wargami. Jednak ma nadzieję „aby dowiedzieć się, co jest między nami.” Uh, uh, uh! Imaginary pstryknięcie palcami. Nauczyciel, nauczyciel! Ja, ja, ja, ja, ja znam odpowiedź! To proste: nienawiść. Vile nienawiść. I trochę pieniędzy pożądania. Cóż, mimo wszystko, jest to po prostu przed finałami, że jest znowu smooching z myślą o wolnej jazdy na telefon Bachelor na końcu.

Licencjackich wnioskodawcy

cięte na
Erika, który jest gdzieś w Kolorado i pieści krowy dziecka. Równie katastrofalne data. Wyładowania tutaj w naładowaną seksualnie dialogu napięcia pornöse. Czy jesteś gotowy? Trzymaj prim- i wtórnych narządów płciowych, to heisssssss! Oto ona: „Skąd kuckst idziesz?” „W oddali” „Jestem tu!” Cóż, obiecałem zbyt wiele.? Oczywiście, jak zawsze. Na rozmowie Bachelor ale oczywiście bez skutku. Jest on zdania, że ​​nie musi spać z każdą kobietą, „do zobaczenia. Do mnie interesuje” Tak, jak, co jeszcze? O jej mówić? Naprawdę nigdy nie dowie.

Bob Marley i po prostu położyć razy obok siebie

Ale wciąż ma szansę.
Clea-Lacy. Brazylijczyk z Baden akcentem. Czy można sobie wyobrazić bardziej erotyczny kombinację? Tak, wiem, ja też, ale nie ma znaczenia! To idzie na Jamajkę, zespół gra reggae Bob Marley, jest gorąco, ludzie tańczą, i po raz kolejny licencjat woskowane z własnych ciał, które muszą być w jakiś sposób odprowadzane! Wszystko to napięcie! I tak to robi, w jednym zdaniu odkupieńczą: „Cała noc leżąc obok siebie, to po prostu dobry wniosek.”

Przez to, że nadszedł czas. Pijany alkohol, zwiędłe róże w kolorze różowym pokoju. Bo w pewnym momencie to wystarczy do mnie. Nie tylko, że w tym sezonie skrypt, służby działające pod ziemią, nieszczęśliwy - uczestnicy są wciąż zbyt głupi, aby mieć stosunek płciowy! Czy ich umowa nie czytać? Mówi w nim: Trzeba poświęcić sezonie. nie muszą? Tak, wiesz co? Następnie dokonać bzdura, ale w spokoju! Jako że wciąż jest konsekwencją? Znowu przez dwie godziny? Amarula help!

PS: zdania, że ​​już nie chce słyszeć w finale „Sebastian uczucia wzbudziła we mnie, że nie wiem” Liczę razy, na których były one w moim przypadku. do ubijania szpikulec do lodu w moim uchu. do ubijania szpikulec do lodu w drugim uchu. Z lodu pick prześcigają jedno oko. Z lodu pick prześcignąć drugie oko. Trzeba zacząć od podstaw, aby upewnić się, że wszystko działało. Pójdź do wiadomości, że jest znacznie bardziej satysfakcjonujące jeszcze urzec wszystkich osób biorących udział w tej wystawie w siedzibie kina i niech Mechaniczna pomarańcza stylu w wyglądzie pętli na własnej misji, zamiast okaleczyć siebie.

PPS: Bohaterka odcinka: Viola. Który jest obecnie mianowicie. ale odkłada najlepszą wydajność aktorską sezonu. Po tym, jak ciąć Bachelor, wygląda jakby cięcie kiełbasa zamiast gezutzelt. Nic dziwnego. Czy ona nadal unikała nogę ubrań z pośladkami ciągu tygodni jak Micaela Schäfer bielizny. I zawsze narażone jego żołądek. Całkowicie za darmo. Czy wiesz, jak jest zimno? Huh? To nie była tarka żołądek, który miał odmrożenia!

16 marca 2017, 06:31                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 − = 73