Posts

To Britney, suko!

Wszyscy fani Britney proszę czasy Odłączyć: Życie księżniczki pop został nakręcony! Pokażemy pierwszy zwiastun "Britney kiedykolwiek po"

Britney Spears film, britney spears

W tym czasie świat był jeszcze w porządku - Britney Spears 1999 na sesji video dla (!) "czasami"
©
Getty Images

Cóż, kto był wtedy w "rozdroże"? Film drogi z Britney Spears, jak niektórzy redaktorzy wzbudzanych tutaj w tym czasie. Teraz Britney Spears będzie migać ponownie na ekranach, ponieważ jej życie zostało sfilmowane! Nie wiemy, czy jesteśmy zupełnie wyłączyć z radości lub powinien się wstydzić bardziej dla naszej bezgranicznej oczekiwaniu.  

"Britney Ever After" przyjście

W każdym razie: Uprawniony "Britney Ever After" Jest to film biograficzny o życiu Britney Spears' w telewizji. Żywotność kanałów telewizyjnych w wynurzania Britney do gwiazdy pop, jej awarii, w tym szokującego łysej scenie w 2007 roku, a następnie ich rehabilitacji, a mianowicie. Britney jest odtwarzany drogę Natasha Bassett. Nathan Keyer Justin Timberlake i Britney Clayton Chitty ucieleśnia przyszły mąż Kevin Federline. Film po raz pierwszy w dniu 18 lutego będzie transmitowana na amerykańskiej telewizji.  

Oto pierwszy trailer:

Czy film będzie działać w pewnym momencie w niemieckiej telewizji, nie wiemy. Wzywamy wszystkich kanałów, w celu zabezpieczenia praw, bo to jest wielki na pewno!

Pokazane są tu najważniejsze etapy kariery Britney:

Twoje życie na zdjęciach

25 stycznia 2017, 12:58


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − 73 =