Posts

Królewskiego dziecka urodziny

Po pewnym spekulacje na temat daty urodzenia trzeciego dziecka Prinz Williama i Kate Middleton Pałacu Kensington ma być teraz w końcu ogłosił oficjalny komunikat na Twitterze

Katarzyna Middleton, księżna Cambridge, William, książę, Anglii, książę, Charlotte, George

©
Getty Images

Zaktualizowano 18 października 2017

Wreszcie, to oficjalne. Dziecko 3 z Kate i William oczekuje się w kwietniu 2018 r. I tak oryginalne założenie jest potwierdzone, która została obliczona po ogłoszeniu ciąży na początku września. verplapperte usytuowany naprzeciwko położnej Prinz William podczas wizyty w ośrodku charytatywnym w Londynie, co doprowadziło do tego wcześniejszego terminu zostało wymienione. Czy nie - to jest teraz z pewnością naprawić. Królewski potomek ujrzy światło dzienne w kwietniu - podwójny powód do świętowania, bo 29 kwietnia to również rocznica dumnych rodziców potrójnych-in-law.

Prinz Williama, Catherine, Kate Middleton

©
Getty Images

Warto wiedzieć: Jeśli chodzi o spekulacje na temat imienia królewskiego potomka - George (4) i Charlotte (2), eksperci przewidują, że nie będzie to tradycyjna nazwa. Oczywiście, zostały uruchomione zakłady. Forefront: Alice, Elizabeth (co za niespodzianka!), Victoria, Alexandra, Grace i Mary. Powinien to być chłopiec są Tipps Philip (po pradziadka), James Arthur, Albert i Henry.

Aktualizacja z 17 października 2017 - Tańce z niedźwiedziami

Właśnie byliśmy zadowoleni z pierwszego oficjalnego pojawienia się ciąży Kate Middleton z supersüßem, właściwie jeszcze małe dziecko guz, mamy widok tych obrazów ponownie w maksymalnej ekstazy. 

Straszna choroba rano, z Kate Middleton nawet z ciążą numer trzy został uderzony wydaje się zdecydowanie pokonać. Mogła jej królewskie obowiązki w ostatnich tygodniach ze względów zdrowotnych nie spełniają odważyła ubiegłym tygodniu pierwszy ostrożne comeback publicznie w recepcji "Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego" (Patrz niżej). Informacja pozytywna: 35-letni, aby być w pełni przywrócone.

Kate Midleton, Prinz Harry, Prinz Wilhelm, Paddington

©
Getty Images

Na imprezie charytatywnej dla dzieci upośledzonych w słynnym londyńskim Paddington Station, księżnej w dniu 15 listopada 2017 r Miś Paddington został poproszony do tańca. Pominięte ciężarnej tańczyła z XL-pluszowym bohatera, który już cieszy się w Anglii niemal narodową statusu bohatera w oczach męża Prinz William (35) i jej brat Prinz Harry (33). W tym ostatnim powoli ściśnięcie
plotki zaangażowanie, nawet jeśli jego dziewczyna Meghan Markle nie był obecny na tej imprezie. Co może wynikać z faktu, że piękna aktorka (jeszcze!) Mieszka w USA ... To efekt z dnia 23 listopada 2017 roku, niezdarny potyka mieć na "Paddington 2" również u nas ponownie na płótnie.

Oglądaj: Dancing Queen? Kate jest wzięty do tańca przez Miś Paddington zanim fal od rocznika pic.twitter.com/sfxqwUg089 kolejowego

- Simon Perry (@SPerryPeoplemag) 16 października 2017

Aktualizacja z 11 października 2017 roku - Kate Middleton Micro Bump

Jesteśmy nadal w najbardziej entuzjastycznie słodkiego przesłaniem Pałacu Kensington ogłoszonego w dniu 4 września 2017 swoje oficjalne konto na Twitterze - George i Charlotte mogą spodziewać się rodzeństwa, bo księżna Katarzyna jest w ciąży po raz trzeci. Teraz ona ma swój świat przedstawiony XS-brzuch ...

William, Kate, Catherine

©
Getty Images

Na recepcji "Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego" potrójna be mama-to-teraz podjęte po czterech tygodni przerwy królewskie obowiązki ponownie i po raz pierwszy zaprezentował swój słodki Micro Bump na świecie. Przyznane - trzeba patrzeć bardzo uważnie, aby odkryć delikatną krzywiznę, ale to bardzo szybko zmienić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli możemy spodziewać się małej księżniczki lub mini-Prince, jest wciąż w gwiazdach. Od Kate ciężką chorobowe rano (niepowściągliwe wymioty ciężarnych) cierpi spekuluje się, że królewski potomek będzie dziewczynka. Albo jest, ale błękitny kolor marzeń pięknej koronkowej sukni od Temperley London jest pierwszą oznaką, że George i Charlotte trochę brata? To będzie ekscytujące. Ale w jednym jesteśmy pewni: rodzeństwo z Prince George (4) i księżnej Charlotte (2) jest bardzo słodkie! Ciąg dalszy nastąpi ...

Aktualizować 21 września, 2017 - Jeśli dziecko jest około szybciej niż się spodziewano?

W brytyjskiej rodziny królewskiej, jest wielki powód do szczęścia: Kate Middleton i Prinz William spodziewają się trzeciego dziecka! Zostało to ogłoszone przez Kensington Palace na swoim oficjalnym koncie Twitter z 4 września 2017th Teraz Prinz Wilhelm wyraził z ciążą żony i nawet rozmawialiśmy to w tajemnicy od ...

Jeśli dziecko jest jeszcze wcześniej niż wszyscy myśleliśmy? Kiedy Kate Middleton i Prinz William na początku września ogłosił ciąży, wszyscy byli pewni, że trzeci potomek przyjdzie w kwietniu 2018 roku na świecie. Pod warunkiem, że spełnione zostały Royals z zasadą trzech miesięcy i oficjalnie dokonał wieści dziecko dopiero po 12 tygodniu ciąży. Ale to nie jest przypadek. Według
US GLAMOUR powinny Prinz William mają blabbed podczas wizyty w ośrodku charytatywnym w Londynie. Jako położna w ciąży gratulacje, on powiedział, że odpowiedział: "Pozdrowienia dla położnictwa. Zobaczymy się ponownie szybciej niż myślisz." Wyraźne wskazanie, że ciąża jest prawdopodobnie bardziej zaawansowane niż myśleliśmy.

Aktualizować 6 września, 2017 - Chłopiec czy dziewczynka?

Na imprezie w Oxford w dniu 5 września 2017 Prinz Wilhelm wyraził na ciążę po raz pierwszy Kate Middleton. Jest to bardzo dobra wiadomość, ale jego żona będzie musiała walczyć z Hypermesis ciężarnych. "Katarzyna musi pokonać tę pierwszą fazę i wtedy możemy zacząć świętować. To zawsze nieco napięta na początku, ale ona jest w porządku"The 35-year-old British Royal powiedział nas magazyn People. "W tej chwili nie mamy dużo spać"Więc Prinz William dalej.

Jeśli uważasz, że sposób, w jaki
mity ciążowe, to jest dziewczyna, gdy matka cierpi na poranne mdłości. Od Herzogin Catherine, jednak za każdym razem - w tym, gdy była w ciąży z synem George - poniósł, może to być jasne wskazanie.

Dziewczyna lub chłopak - co wird'S?

Aktualności z dnia 4 września 2017 - Kate Middleton jest w ciąży

Z tej wiadomości, Royal Family rozpocznie prawdopodobnie rozradowany Poniedziałek: Herzogin Katarzyna jest w ciąży po raz trzeci! Według oficjalnej informacji prasowej brytyjskiej rodziny królewskiej, zarówno królowa i wszyscy inni członkowie rodziny są oczywiście zadowoleni z królewskiego potomka.

Podobnie jak w przypadku swoich pozostałych dwóch ciążach również, Kate Middleton, jednak cierpi Hypermesis ciężarnych, więc co rano poranne mdłości. Z tego powodu miała - co zrozumiałe - planowana wizyta w "Centrum Hornsey Dróg dzieci" anulować dzisiaj w Londynie.

Sophia, Carl Philip Szwecji

© Getty Images

pytanie 01/46

Noworodek syn księżniczki Sofii i książę Carl Philip Szwecji, tutaj z Söhnchen Aleksandra, jest ...

Gabriel Carl Walther
Gustaf Erik Ludvig 
Nils Carl Gabriel

$ (Document) .ready (function () {
. $ ( '# Quiz') cnSurvey ({pojemnik: '.quiz-kontener'});
});

Czy George i Charlotte młodszego brata lub siostry, nie została jeszcze ogłoszona. Będziemy Was na bieżąco, ale oczywiście!

04 września 2017, 12:18


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 + = 65