Posts

Zabiegi dla skóry

Przy tak wielu produktów pielęgnacyjnych dla domu idzie do kosmetyczki nawet nie warto? Widzimy to w różny sposób. Pięć powodów, dla których warto nadal regularnie traktują siebie i swoją skórę twarzy. Plus: Obecne terapie dla zdrowej i promiennej skóry w skrócie

Leczenie-woman-face

Relaks dla skóry: Kiedy ostatni raz do kosmetyczki?
©
Stocksy

Twoja łazienka jest pełna serum, dzień i noc kremy i maski w różnych wariantach do ronda? Super! A jednak chcielibyśmy polecić jako dodatek do własnych ulubionych regularnych zabiegów pielęgnacyjnych na kosmetyczkę do serca. Dlaczego? Dlatego:

  • Wiesz skóra lepiej wiedzieć! Zanim kosmetyczka, która rozpoczyna się leczenie, wykonuje szczegółową analizę skóry. Po tym wszystkim, nie każdy zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Profesjonalny ekspert urody zaleci leczenie, które jest idealnie dostosowane do potrzeb Twojej skóry.
  • Wiedza to potęga! W najlepszym wypadku, poznać nie tylko typ skóry, ale także nowych leków i produktów, które również poprawić swoją skórę w domu. Oczywiście można uzyskać porady w perfumeriach. Jednak kosmetyczka analizuje matowy prawdy i może powiedzieć dokładnie, jakie składniki można uniknąć i jakie produkty należy włączyć do swojej osobistej rutyny piękności. 
  • Wystarczy zrobić sobie przerwę! Wizyta kosmetyczki zawsze oznacza Wellness - bez konieczności zarejestrować się bezpośrednio w spa. Jest zatem ważne, aby czuć się komfortowo ze swoimi kosmetyczką tych. Nie możesz znaleźć dobrą wróżkę kosmetyczny? Nasza rada: Założyć zaleceń od przyjaciół i być inspirowane online, zdjęcia i opinie.
  • Zapobieganie jest wszystko! Nie idź do przypadku ostrych wyprysków jako kosmetyczka. Jak kto regularnie oddaje gruntowne oczyszczenie z późniejszej obróbki pielęgniarskiej jego skóry, zapobiega przebarwienia i zmarszczki.
  • opieka sezonowe. Wraz z porami roku również Potrzeby skóry zmieniają. Podczas gdy skóra jest pocenie się w lecie, a słońce jest szczególnie narażony, potrzebuje intensywnej ochrony przed zimnem w zimie. Porada: Zmień swoją skórę z intensywnym i profesjonalnego leczenia. 

Czy my cię przekonało? Powiemy ci, co maseczki można znaleźć obok klasycznej maski błotnej w ofercie specjalistów kosmetycznych. Których leczenie rzeczywiście spróbować go, ty decydujesz.

HydraFacial

Glamour Glow dzięki głębokie oczyszczanie porów i stymuluje powstawanie kolagenu

Co zrobić, Beyoncé, Eva Mendes & Co wspólnego? Dobrze, że są gwiazdy. A w dodatku, przysięgają przez HydraFacial. Dla (prawie) bezbolesnego leczenia zapewnia w krótkim czasie na cerze promienny. Chociaż wyniki trwać tylko około tygodnia (przy regularnym stosowaniu, termin jest przedłużony) - ale może być połączona z HydraFacial Hollywood Glow bez większego wysiłku w krótkim terminie "czarować", I regularne stosowanie nie tylko poprawia strukturę skóry - pory są drobniejsze, lepsze zaopatrzenie skóry z wilgocią i przebarwienia skóry są zredukowane. Wskazówka: Czy zmęczoną zimą skórę w krótkim czasie profitu! 

Procedura: A co dokładnie jest to skuteczne leczenie? Górne warstwy skóry, są następnie usuwane jedynie mechaniczne, przez kwaśną odrywania, w celu zwiększenia Aufnahmefreudigkeit z następujących składników czynnych. W następnym etapie wysokie dawki kwasu hialuronowego, peptydy i antyutleniacze wprowadza się pod wysokim ciśnieniem do skóry. To sprawia, że ​​w wyniku takiego specjalnego: Przenikanie substancji czynnej, syntezę kolagenu i przepływ krwi w końcu zwiększony przez działanie światła LED. Najlepszy czas? W dniu pożądanego efektu!

czas trwania: około 60 minut

koszty: Od 140 euro za leczenie *

Microneedling

Minimalizuje pierwsze zmarszczki, duże pory i blizny

zranić skórę, następnie doprowadzić do belki to? Brzmi dziwnie, ale jest to najlepsze praktyki w branży kosmetycznej. Tzw Micro igłowania jest rozpatrywane przez igły MicroFine piórkowych lub rolkowych nakładkami całej twarzy. Tak minimalne urazy skórne pojawiają. Organizm reaguje na to z własnego mechanizmu naprawy i produkuje kolagen i elastynę - zarówno promować elastyczność skóry.

Procedura: Po starannym oczyszczeniu skóry stosowany jest paraliżujący maść. Po krótkiej ekspozycji, wysoko skoncentrowany krem ​​z substancji czynnych, takich jak kwas hialuronowy w następujący sposób. Teraz igłowanie długopis lub skutery zostanie przeniesiony na skórę, które wcześniej stosowane składniki przeciw starzeniu się tak głęboko penetrować w głąb skóry. Po rzeczywistym leczenia skóry utrzymuje kojący maści. Zaczerwienienie i niewielki obrzęk znikają po kilku godzinach.

czas trwania: około 30 minut na leczenie

koszt: 200 euro za leczenie *

Mikrodermabrazja

Poprawia cerę, wspomaga odnowę komórek skóry

Mikrodermabrazja mówi nie tylko dużych porów skóry do walki, ale również pigmentacyjne, przebarwienia i zmarszczki. Finest microcrystals nieść martwych komórek górnej warstwy skóry, a jednocześnie stymuluje tworzenie się nowych komórek.

Procedura: Jeśli skóra jest dokładnie oczyszczona, zaczyna się prawdziwa okazja. Kosmetyczki kontynuuje ręcznego urządzenia do skóry, co prowadzi do układu podciśnienia powietrza sprężonego, kryształy na skórze i usuwa się wraz z usuniętymi komórkami skóry. Następnie, odżywczy krem ​​nakłada się szczególnie wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej. 

czas trwania: około 45 do 60 minut na leczenie 

koszt: 60 euro za leczenie *

skórki owoców kwas

Odświeża i wygładza skórę

Skórka kwasu owoce jeden skórki chemicznych na bazie naturalnych kwasów owocowych. Najczęściej są to kwas glikolowy, który pochodzi z trzciny cukrowej, kwas owocowy. Wnika w głąb skóry i powoduje łuszczenie górnych warstw skóry. Jednocześnie regeneracja skóry jest promowany. Peelingi kwasami owoc dla domu są zwykle mniej skoncentrowany i dlatego mają mniejszy wpływ.

Procedura: Zaledwie dwa tygodnie przed zabiegiem skóra z preparatów kwasu owoce niskiej dawki muszą być przygotowane do peelingu. Następnie stosuje się kwas owoce ponownie usunięto po kilku minutach naświetlania. Wreszcie, skóra jest odżywiona kojący krem. Zazwyczaj skóra jest czerwona po leczeniu.

czas trwania: 45 minut

Cena: 50 € *

Vampire podnoszenia

Redukuje zmarszczki, cienie i promuje promieniowania cery

Ostrożnie, krwawy! Kiedy wampir Dracula i podnoszenia skóry jest wstrzykiwany z autologicznego osocza krwi. Plasma działa jak naturalny wypełniacz, który sprawia, że ​​skóra wygląda Plumper. Jednocześnie produkcja regeneracja skóry i kolagenu jest stymulowana przez zastrzyki.

Procedura: Przede wszystkim, zrobić badanie krwi. Krew w końcu przetwarzane tak, że pozostaje tylko osocze krwi. W wielu przypadkach w osoczu jest dodatkowo zmieszany z przeciwstarzeniowego wspomagającego Hyaluron a następnie wtryskuje się do skóry. Pole informuje, że skóra czuje się natychmiast po liftingu wampira jędrniejsza. Ostateczne wyniki, jednak można zaobserwować dopiero po trzech do sześciu miesięcy.

czas trwania: w ciągu od 30 minut

koszt: 500 € *

* Koszt leczenia różnią się znacznie pomiędzy różnymi salonach kosmetycznych. Porównanie cena jest tego warta! 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 + = 73