Posts

Wellness dla ciała i duszy

Lodowata na zewnątrz, ciepłe, suche, ogrzewane powietrze w pomieszczeniach - co jest dla większości uosobienie komfortu dla naszej skóry czyste środki stresu. Ponad 50 procent wszystkich kobiet skarżą zimą często uczucie napięcia zmarszczki, suchość, swędzenie i szorstkiej skóry, ból na ciele. Z naszych porad i wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry zimą można zapobiec wintergestresster skórę - a przy okazji dać swoją duszę kilku klepie

Pielęgnacja skóry w Winter_532592

Czas nehemen i relaks: pielęgnacji skóry zimą ©
Getty Images

Zdrowa skóra jest dziennie około jednej do dwóch gramów łoju na centymetr kwadratowy. Tak, że nie tylko chroni przed wpływami zewnętrznymi, ale również reguluje utratę wody, więc nie wyschnie. Mieszczą się w zakresie temperatury, ale poniżej ośmiu stopni, komórki skóry zmniejszenia aktywności. Rezultatem jest niewystarczające spożycie składników odżywczych i witamin. Skóra staje się sucha i szorstka.
Z tego powodu, do pielęgnacji skóry jest w zimie szczególne znaczenie. Są bardzo skuteczne na chłodne dni nawilżające, które mają większą zawartość tłuszczu niż płynu światła. Dermatolodzy zalecają również, aby wziąć prysznic tylko na krótko i nie jest zbyt gorąco. Uwagi naszej redakcji: Należy używać łagodnego detergentu lub olejek pod prysznic.

Przy okazji: przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów pomaga skórze od wewnątrz, aby zatrzymać się pulchny i ​​piękne. są szczególnie smaczne w zimnych porach roku herbat ziołowych z imbirem i chilli: ogrzania ciała poprzez subtelną ostrością od wewnątrz - i zapewnić mu niemal mimochodem z dużo cennej wilgoci.

Powiemy ci, na następnych stronach, z którymi proste wskazówki i sztuczki wspierają naturalne funkcje skóry. Przy właściwej pielęgnacji skóry zimą nie będą zaskoczeni


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1