Posts

Urlop na białej wyspie

Urlop na największej wyspie w Niemczech ma wiele twarzy, ponieważ oprócz słynnych klifów kredowych i perłowych białych plażach Rugii ma dużo więcej do zaoferowania

Cliff poprzecznie

©
Getty Images

1. skały kreda są niewątpliwie flagowy wyspy Rugii. Odkryć zupełnie nową perspektywę na naturalny spektakl zwiedzania łodzi motorowej skały z wody. 

lasy bukowe 2., jezior i strumieni, wszystkie są w 3000-hektarowego parku narodowego Jasmund niedaleko Sassnitz. W chwali Park jakiegoś znaczenia: Jest domem dla formacji kredowej, zwane "kliniki Wissower" a klif kredy nazwie "Koenigsstuhl", Od 2011 roku część lasu bukowego w parku jest nawet uważany za światowego dziedzictwa UNESCO.

3. Arkona słynie z trzema wieżami. Oprócz dwóch latarniach i tzw Peilturm istnieje podziwiać przepiękne widoki na przylądek Arkona.

4. "Orlando Furioso" jest nostalgiczny pociąg parowy na wyspie. Zabytkowy samochód połączyć nadmorskiego kurortu na wschodnim wybrzeżu Pottbus, Binz, Sellin i Baabe. Spokojnie jazda na Toristenattraktion nie wolno przegapić.

5. Rugia jest domem dla największej muzeum morskiego w Europie Środkowej. Za grubymi szybami akwarium żyją zwierzęta morskie wszelkiego rodzaju. Gotycki Katarzyny Hall, w których znajdują się zbiorniki, zachwyconych nie tylko zwierzęta, ale także miłośników architektury. 

6. Rugia jest idealnym miejscem, aby wypuszczać na odpoczynek. Wszędzie tam, gdzie ty oddech z dala od wyspy, nigdy nie jesteś więcej niż 7 km od plaży. Nadmorskie kurorty Sellin i Binz mają mieć najlepszych plaż na wyspie ze względu na jej drobnym białym piaskiem.

7. W 19 wieku Rugia stała się popularna jako miejsce wypoczynku dla bogatych kupców. W tym czasie pierwsze huczne wille zbudowane na Rugii plaża w stylu tzw ośrodek architektury został wymyślony. Zazwyczaj budynki filigranowe są białe i mają balkony i werandy. W Heiligendamm można odwiedzić nawet najstarszy niemiecki kurort nadmorski.

8. Niestety, pogoda na Rugii nie zaprasza codziennie do kąpieli. Dla dzieci, jest trawler "Havel" W porcie Muzeum przy złej pogodzie doskonałą alternatywą, ponieważ w starym noża w dowolnym momencie należy kontrola uzurpować i gra kapitana.

9. Na cześć niemieckiego pisarza Ernsta Moritza Arndta wieża została zbudowana w Rugard 1869th Kto jest sportowiec, zostaniesz nagrodzony na taras widokowy z przepięknym widokiem. Najpierw jednak 99 kroków będzie wspinał.

10. Można łatwo prowadzić do krajów bałtyckich Finlandii, Danii, Szwecji, Rosji i portu promowego w Sassnitz. Jako mini-wycieczkę, podróż na duńską wyspę Bornholm Bałtyckim oferuje się stamtąd. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 89 =